Zender – SMS Ağ Geçidi Olarak Android

18 Mayıs 2021 Yazarı Memocan 0
zender

Ülkelerindeki müşterilerine sms göndermenin makul maliyetli bir yolunu arayan online pazarlamacıları ve işletmeleri cezbetin, Zender ile bunu basitçe yapabilirler. Tamamen beyaz etiketli platform çözümümüzle, yaptığınız gibi sahip olun, platformunuzun Zender kullandığını kimse bilmeyecek!
ÖNEMLİ ÖZELLİKLER:
Gösterge Tablosu – Kullanıcılarınız için hızlı yükleme teknolojisi ile beraber her ekrana ve çözünürlüğe kendiliğinden uyan hoş ve duyarlı gösterge tablosu.
Açılış Sayfası – SaaS platformunuz için hoş açılış sayfası, etkileyici bir açılış sayfasıyla ödeme yapan ziyaretçileri çekin!
Hızlı SMS Gönderin – Müşterilerinizin kişilerine hızlı mesaj göndermesine izin verin.
Toplu SMS Gönderme – Müşterilerinizin birden çok kişi grubuna toplu mesaj göndermesine izin verin.
Excel ile Gönder – Bir Excel sayfasından mesajlar gönderin, kullanıcılarınızın modlarla manuel olarak oynamadan büyük miktarlarda mesaj göndermesine imkân tanır.
Mesajları Planlayın – Mesajlarınızı daha sonra göndermek üzere ekleyin, kullanıcılarınızın dönemlerinı ve pazarlanabilirliklerini tam anlamıyla optimize etmelerini sağlar!
Uzun Mesajlar – Uzun mesajlar göndermeyi destekler, mesajlar 160 karakterden uzunsa çok sayıda parçaya bölünür. 500’den çok karakter içeren Korece bir mesaj göndermeyi bile denedik!
SMS Al – Ağ geçidi cihazlarından cevap alın, bu müşterilerinizin çift kanallı bir sms sistemine sahip olmasını sağlayabilir.
SMS Şablonları – Kullanıma hazır mesaj şablonları oluşturun, yalnızca bir sms gönderdiğinizde seçin ve metin alanına kendiliğinden eklenecektir.
Akıllı Gönderme – Bir kullanıcı sms gönderirken bir cihaz seçmediğinde, sistem, cihazlar tarafından bekleyen mesajlara göre göndermek için hangi cihazın kullanılacağına kendiliğinden karar verecektir.
İletişim İçe Aktarma – Kişileri, anlaşılması basit bir şekillendirme ile Excel sayfası vasıtasıyla basitçe içe aktarın.
Kişi Grupları – Toplu mesajların birden çok numaraya basitçe gönderilmesi için gruplar oluşturun.
Çoklu Dil – Birden çok dili destekler, zender’ı farklı dillere basitçe çevirin. 10 varsayılan dil içerir. İngilizce, Korece, Japonca, Çince, Fransızca, Almanca, Endonezyaca, Vietnamca, İtalyanca ve Rusça!
Paketler – Müşterileriniz için abonelik paketlerini yönetin ya da oluşturun, her şeyi her paketle sınırlayın.
Ödeme Ağ Geçitleri – Abonelik ödemeleri için Stripe ve Paypal. Visa, MasterCard, Amex ve daha çoksını kullanarak ödeme yapın!
Kullanım İstatistikleri – Kullanıcı gösterge tablolarındaki detaylı istatistikler, kullanım istatistiklerini analiz etmelerine imkân tanır. Yönetici panelinde kapsamlı grafikler mevcuttur.
Sınır Kontrolü – API anahtarlarından, gönderilen sms’den, alınan sms’den, maksimum cihazlardan ve daha çoksından her şeyi sınırlayın!
API Anahtarları – Proje başına farklı API anahtarları oluşturmalarına izin verin, ilaveten her api anahtarı için izinler seçebilirler.
Webhooks – Mesajlarını aldığınızda alıcılara anında yanıt verin, internethooks gelen mesajları dinlemenize imkân sağlar.
SMS Eylemleri – Proje isteklerinizi karşılamak için otomatik cevap eylemleri ve dahili internet kancaları oluşturun!
RestAPI – Kullanıcılarınızın hesaplarını farklı sistemlere ve dillere entegre etmelerine izin verin, kapsamlı bir dokümantasyon da dahildir!
Hızlı Gezinme – Zender o kadar hızlı ki kullanıcılarınız daha uzun süre kalmayı sevecek. GTMetrix ilaveten yükleme hızı için test edildiğinde 100/91 puan verdi!
Özel Ana Sayfa – Zender, dahil edilen varsayılan ana sayfayı devre dışı bırakma yeteneğine sahiptir ve özel bir giriş sayfasını WordPress ya da diğer statik cms sistemleri gibi özel ana sayfanıza manuel olarak entegre etmenize izin verir.
Akıllı Pencere Öğeleri – Sitenize herhangi bir komut dosyası bloğu ve html kodunu basitçe ekleyin. Bunları tek satırlık bir kod bloğu kullanarak basitçe eklemenize izin veren akıllı bir özellik ekledik.
Tema Ayarları – Tema renklerini basitçe değiştirin, stil sayfalarını optimize etmek için scss teknolojisini kullandık. Özel logonuzu, site ikonlarınızı ve daha çoksını ekleyin!
App Builder – Zender ağ geçidi programını istediğiniz biçimde özelleştirin, kendi renklerinizi, karşılama ekranınızı ve logonuzu kullanabilmeniz mümkün.
Temiz Kod – Profesyonel kod yapısı ve çerçevesi, hak ettiğiniz kaliteyi elde edin!
İyi Belgelenmiş – Web yöneticileri için iyi yazılmış bir belge, kendi SaaS’ınızı kendi başınıza basitçe yönetin.
Daha çoğu özellik! Daha fazlasını görmek için canlı demomuzu inceleyin!
AĞ GEÇİDİ ÖZELLİKLERİ
Güzel – Ağ geçidi uygulaması için kolay ancak etkileyici bir kullanıcı kullanıcı arayüzü, kullanıcılarınızı şaşırtacak!
Hafif ve Hızlı – Sadece 6mb boyutunda güçlü bir uygulama, KitKat gibi eski android cihazlarda kusursuz biçimde çalışabilir!
Otomatik Çeviri – Ağ geçidi uygulaması, internet uygulamasında kullanıcının seçtiği dile göre dilini kendiliğinden değiştirecektir!
Hızlı Kayıt – Sadece bir qrcode tarayarak cihazları kullanıcı hesaplarına basitçe kaydedin!
Akıllı Kurtarma – Ağ geçidi çalışırken bazı hatalar ya da problemler oluşurse, uygulamamız muazzam bir biçimde ondan kurtaracak ve hizmeti kendiliğinden tekrar başlatacaktır. Bu, uygulamanın çökmesini ve netti sürelerini verimli bir biçimde önler.
Canlı Durum – Kullanıcılarınızın cihazın online olup olmadığını bilmesini sağlar, bu, kullanıcı tecrübesini etkili bir biçimde iyileştirir.
Özel Paket Adı – Kendi android apk paket adınızla markalanmış platform apk’niz!
Uygulama Simgesini Özelleştir – Kendi uygulama simge resminizi kullanın, uygulama oluşturucumuz bunu platformunuz için apk oluştururken derler.
Uygulama Logosunu Özelleştir – Kendi uygulama logo resminizi kullanın, uygulama oluşturucumuz platformunuz için apk oluştururken bunu derleyecektir.
Uygulama Açılış Ekranını Özelleştir – Logonuzla kendi karşılama ekranınızı kullanın, uygulama oluşturucumuz platformunuz için apk oluştururken bunu derleyecektir.
Uygulama Rengini Özelleştir – Kendi uygulama temanızın rengini kullanın, uygulama oluşturucumuz bunu platformunuz için apk oluştururken derler.
Entegre API – Uygulamada server link’nizin manuel olarak girilmesine gerek yoktur, uygulama oluşturucumuz server link’nizi derlenen apk içine kendiliğinden entegre eder.
Activity Logger – Ağ geçidini çalıştırırken etkinliklerin izlenmesini basitlaştırmak için programa bir terminal kaydedici de eklenir.
Arka Plan Hizmeti – Zender ağ geçidi uygulaması, siz diğer şeyler yaparken fonda çalışabilir, ilaveten android telefon uyurken de çalışabilir.
Çoklu Hesap Desteği – Zender, bir cihazın farklı kullanıcı hesaplarına birden çok kaydına izin verir.
Hayır FireBase Gerekli – FireBase gerek yok, biz böyle FireBase FCM gibi dış hizmetlerin ihtiyacı ortadan kaldırmak için akıllı bir ortam oluşturduk.
GEREKSİNİMLER
Sunucu
Apache ya da Nginx
apache kullanılıyorsa mod_rewrite
PHP 7.1.0 ya da üstü
MySQL 5.6 ya da 5.7
Uzantılar
php-gd
php-mbstring
php-intl
php-zip
php-clink
php-xmlreader
php-bcMath
KAYNAK DOSTU
Zender, verimliliği korurken maksimum özellikler sağlamak için oldukça optimize edilmiştir, hatta onu 5 $ ‘lık bir digitalocean damlacığına kurmayı bile test ettik!
GOOGLE PLAY GÖNDERİMİ
Gördüğünüz gibi SMS ilgili izinleri gerektiren bütün programlar için Google’dan bir politika değişikliği oldu burada . Uygulama, Google play’e gönderilmek üzere özel olarak tasarlanmamıştır, ağ geçidi programınızı indirmek için komut dosyasında yerleşik bir cihaz ekle formu vardır, böylelikle kullanıcılarınızın apk dosyasını basitçe almasına imkân tanır.

NOT:Burada kullanılan dosyalar eğitim amaçlıdır. Sorumluluk kullanan kişilere aittir.
Dosyada bulunan telif hakkı nedeniyle sorumluluk kabul etmemekteyim.
Saygılar.

DEMO

İNDİR