Web Teması e-Ticaret Site Şablonu Mobil CSS3

4 Mayıs 2021 Yazarı Memocan 0
Shopina-HTML5-css3-Theme-Web-temasi-e-Ticaret-Site
Shopina-HTML5-css3-Theme-Web-temasi-e-Ticaret-Site
Shopina-HTML5-css3-Theme-Web-temasi-e-Ticaret-Site

Shopina, geliştirici dostu kodlar, Çoklu Dil desteği ve birkaç tekrar kullanmak mümkün bileşen içeren HTML ve Laravel 8’de tam özellikli bir premium yönetici gösterge tablosu şablonu. Bu şablonla eskiz dosyaları da mevcuttur.

Shopina, RTL seçenekleriyle Koyu, Açık Düzenler ile hoşce hazırlanmış, temiz ve minimal geliştirilmiş bir yönetici şablonu olan bir yönetici gösterge tablosu şablonu. Saas tabanlı kullanıcı arayüzü, e-Ticaret, Kripto, CRM, CMS, Proje yönetimi programları, Yönetici Panelleri gibi birçok internet programını oluşturabilirsiniz.

Ekibinizin daha süratli hareket etmesine ve geliştirme maliyetlerinden ve dşayetli zamandan tasarruf etmesine yardımcı olacaktır. Bir geliştiriciyseniz ve tekrar kullanmak mümkün bileşenlere sahip HTML ya da Laravel 8.x’te Bootstrap 4.5.3 ile tamamıyla uyumlu bir yönetici panosu arıyorsanız, Shopina’u kullanarak projenize başlamak için doğru yerdesiniz.

Shopina, bütün ekranlarda duyarlı olan birden fazla yeni dizayn widget’ı içerir. Ayrıca, eklediğimiz 6 farklı Düzen türü vardır. Mevcut çalışan uygulamanızdaki herhangi bir düzeni, sadece scss parametreleriyle yönetildiği için birkaç satır kodunu değiştirerek değiştirmek çok basittir.

Performansı artırmak için standart ve geliştirici dostu kod yazdık. Sass renk parametreyinin dşayetini değiştirerek ya da yeni bir renk düzeni dosyası oluşturarak yeni renk düzeninizi özelleştirin ya da oluşturun.

Not: Tasarım varlıkları temanın bir parçası değil, sadece para ödemeden mevcuttur. Bir dizayncının hayatını basitlaştırmalarını sağlıyoruz. Ayrıca, dizayn varlıklarının temada bulunan her şeyi kapsamadığını unutmayın.

Shopina HTML5 Theme Özellikleri
Duyarlı dizayn
Kolay Düzenleme
E-ticaret
Modern tasarım
Temiz Tasarım
Temiz Kod
Harika Yazı Tipi
Google Yazı Tipi
Geçerli HTML5
Geçerli CSS3
Kuyu Belgeleri
Ücretsiz Destek
Ve daha çoksı…
Shopina HTML5 Theme Sayfalar
Anasayfa
Anasayfav2
Hakkında
Blog
Blog Single
Araba
Kategoriler
Ödeme
İletişim
Sipariş Geçmişi
Sayfa bulunamadı
Ürün Detayları
Ürün Ayrıntıları v2
Ürün
Ürün listesi
Profil Alıcısı
Profil Satıcısı
Ayarlar
Oturum aç
kaydol
Referans
Takip Siparişi
İstek Listesi
Shopina HTML5 Theme Yazı tipi

Lato
Nunito

İNDİR