VipsPM – Proje Yönetim Paketi

3 Haziran 2021 Yazarı Memocan 0
screenshot_01
screenshot_01
screenshot_01

VipsPM – Proje Yönetim Paketi, internet tabanlı bir proje yönetim paketidir. VipsPM, bütün proje yönetimi ihtiyaçlarınızı karşılamak için kusursuz bir araçtır. VipsPM, Angular 8(Front-end), Laravel 5.7(Back-end), PHP & MySQL veritabanı gibi en son teknolojilerle oluşturulmuş modern bir araçtır. Angular CLI, kutudan çıkar çıkmaz halihazırda çalışan bu uygulamanın bakımını basitlaştırır. 7 Şeffaf, 7 degrade, Koyu Tema Düzeni, sınırsız özel menü renk seçenekleri ve organize klasör yapısı, temiz ve yorumlu kod ile 3 farklı boyut içerir.
VipsPM, bütün proje yönetimi ihtiyaçlarınızı karşılamak için kusursuz bir araçtır. VipsPM, Angular 8(Front-end), Laravel 5.7(Back-end), PHP & MySQL veritabanı gibi en son teknolojilerle oluşturulmuş modern bir araçtır. Angular CLI, kutudan çıkar çıkmaz esasen çalışan bu uygulamanın bakımını basitlaştırır. 7 Şeffaf, 7 gradyan, Koyu Tema Düzeni, sınırsız özel menü renk seçenekleri ve organize klasör yapısı, temiz ve yorumlu kod, AOT ve Lazy Loading ile 3 farklı boyut içerir.

VipsPM, etkinleştirmek/devre dışı bırakmak için modülleri seçebileceğiniz ve ilaveten bu modülleri oluşturulan Roller’e atayabileceğiniz çok esnek bir uygulamadır. Ayrıca, herhangi bir Departman ve Rol oluşturabilirsiniz.

NOT:Burada kullanılan dosyalar eğitim amaçlıdır. Sorumluluk kullanan kişilere aittir.
Dosyada bulunan telif hakkı nedeniyle sorumluluk kabul etmemekteyim.
Saygılar.

Rar Şifresi: scriptbul.com

DEMO

İNDİR