Ücretsiz WordPress Sohbet teması isteyenler için tam adresine geldiniz. Mobil uyumlu sohbet teması indirin ve kurun. Görsel olarak göze hoş gelen sohbet teması aynı zaman da responsive yani mobil uyumlu sohbet temaları kategorisine girmektedir.

Sizlere sohbet teması kurulumu hakkın da bilgi vermeye çalışayım. Öncelikle bu temayı kurup görsel olarak bu hale getirmek için emek sarf etmeniz gerekiyor. Öyle hem ücretsiz hem de armut piş ağzıma düş yok .

Evet görmüş olduğunuz üzre tema görseli ve sohbet teması canlı demosu size wp sohbet teması hakkın da yeterince bilgi vermiş olmalı ve fikir sahibi olmuşsunuzdur.
M-Sohbet | Mobil sohbet odaları adına editlemiş bulunduğumuz wp sohbet teması indirmek için aşağıda ki linki
kullanın ;

k6rZwJ.jpg

WordPress Sohbet Teması Kurulumu

Chat sohbet temasını indirdikten sonra wordpress admin panele giriş yaparak görünüm kısmından temayı aktif hale getiriyoruz. Daha sonra theme options bölümünden Tema İmport seçeneği ile temanın demosunu sohbet ana sayfası olarak ayarlıyoruz.

Sohbet temasını kurduktan sonra eklentiler bölümünden mutlaka Elementor eklentisini kurunuz. Bu chat sohbet temasının öneri kısmında size gösterilecek es geçmeyiniz.

İmport işlemi gerçekleştirildikten sonra wordpress admin panelden sayfalar bölümüne gelerek , home sayfasını elementor ile edit diyerek düzenleme işlemine başlıyoruz.

Türk Muhabbet ve Türk Sohbet siteleriniz için bu wp sohbet temasını ayarlamayı denediniz ve bir türlü olmadı , temayı sakın silmeyin , direk bana yorum bölümünden veya irc sohbet ağlarımız olan Sohbet.Red #Sohbet odasından ulaşabilirsiniz. Ben nacizane emek sarf ettiğinizi görüp elimden gelen sohbet teması kurulumu yardımını sizlere sunacağım.

İNDİR

Yazar Hakkında

Yorumlar


Sen de Yorumla!