Temassız Restoran QR Menü Oluşturucu

3 Haziran 2021 Yazarı Memocan 0
quickqr
quickqr
quickqr

Bu Temassız Restoran Menü Oluşturucu ile 5 dakika içinde bir iş kurun. Müşteriler bu dijital menü vasıtası ile QR kodu okutarak telefonlarından menüyü kontrol edebiliyor.
Giriş
QuickQR temassız QR menü oluşturucu / Dijital QR kod anında sipariş sistemi restoranlar, barlar, kafeteryalar, pizzacılar, oteller ve diğer işletme türleri için müşterilerine restoranınızın menüsünü çekici bir dijital QR menüsü ile görüntüleme olanağı sağlamak için kusursuz bir araçtır ve kendi cihazlarından birkaç kolay tıklamayla sipariş vermelerine yardımcı olun. QuickQR dijital QR menü oluşturucuyu kullanın ve müşterilerinizi hizmet hızıyla etkileyin, erişiminizi artırın, müşterileriniz daha akıllı masaları hak ettiği için “garson beklemek” için dşayetli zamandan tasarruf edin. Başlamak için şu adımları izleyin:

Restoranlar için
Kaydolun ve Restoranınızın hesabını oluşturun.
Menü sayfasına gidin ve menünüzü oluşturun.
Tablolar için QR kodlarınızı yazdırın ve siparişleri bekleyin!
Müşteriler için
Kodu taramak için telefon kamerasını ya da QR Uygulamasını kullanın.
Menüyü gezin ve siparişinizi verin.
Siparişiniz anında alındı ​​ve geliyor!
Neden Gerekli
COVID’in yayılmasını engellemek için sosyal mesafe ve nesnelerle temastan kaçınmak gerekiyor. Bu nedenle günümüzde bütün restoran, bar, kafe ve otellerde QR Code menü ya da temassız dijital menü olmazsa olmazlardandır. QR Code, koronavirüs çağında yeni bir yemek çağını başlatırken, fiziksel menüye veda etme zamanı geldi. Ayrıca çoğu kafe, bar, restoran, otel vb.’de yaşanan sipariş bekleme, sipariş teslimi, faturalandırma gibi istenmeyen zaman kaybının önüne geçmenize yardım eder. Temassız QR kod menüsünü benimsemenin zararları, aksine, uygulanmasıyla bütün bu problemler çözülebilir.

NOT:Burada kullanılan dosyalar eğitim amaçlıdır. Sorumluluk kullanan kişilere aittir.
Dosyada bulunan telif hakkı nedeniyle sorumluluk kabul etmemekteyim.
Saygılar.

Rar Şifresi: scriptul.com

DEMO

İNDİR