RISE – Ultimate Project Manager, çok amaçlı bir proje yönetim sistemidir. Projeleri, müşterileri, faturaları, destek biletlerini, tahminleri, ekibi ve diğer çoğu amacı yönetmek için kullanabilmeniz mümkün. Farklı kuruluş türleri, serbest çalışanlar ve bireysel kullanıcılar için makuldur. RISE hızlı ve kullanışlıdır. İşletmenizi yönetmek için gerekli bütün araçları içerir.
İyi bir program, iş fırsatlarınızı, müşteri ve ekip memnuniyetinizi artırabilir ve bunun yanı sıra zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlayabilir. RISE, bütün gereksinimleri karşılamak için harika. Aylık ücret yok… Yalnızca bir kez ödeyin, tam kaynak kodunu indirin ve ömür boyu bedava güncellemeler alın!

Tahmin talep formundan potansiyel müşterileri / müşterileri alın. Daha fazla fırsat toplamak için tahmin arzu formlarını sosyal medyada ya da harici internet sitelerinde paylaşın.
Müşterilerinize tahminler gönderin ve daha çok iş emri alın.
Müşterilerinize farklı para birimlerinde profesyonel faturalar gönderin. Faturalar projelerle de ilişkilendirilebilir.
Stripe, PayPal ve Paytm vasıtasıyla online ödeme alın ve RISE içindeki durumu kendiliğinden yakalayın. Müşterilerinize e-posta yoluyla bildirin.
İşlemi çok daha süratli hale getirmek için mesajlar gönderin ya da müşterilerle sohbet edin. Müşterilerle iletişim kurabilen izinleri ayarlayın.
Faaliyetlerini öğrenmek için müşterilerin son giriş bilgilerini kontrol edin.
Proje zaman çizelgelerinizi müşterilerinizle paylaşın. Müşterilerinizin zaman çizelgesini görüp görmemesine izin verdiğiniz projeleri seçin.
Müşteri adaylarınızı kanban görünümünde yönetin ve farklı aşamalara geçin. Excel kullanarak diğer hizmetlerden potansiyel müşterileri ve müşterileri içe aktarın
Her müşterinin faturaları, ödemeleri ve vadesi hakkında detayları görün. Müşterilerinizle notlar ekleyin, masrafları kaydedin, dosya ve aktiviteleri paylaşın.
E-postalardan kendiliğinden destek biletleri oluşturun ve müşteri desteği konusu ile ilgili daha profesyonel olun.
Hizmetlerinizi / ürünlerinizi online mağazada listeleyin ve müşterilerden sipariş alın.
Müşteri portalı için kontrol panelini özelleştirin ve işinize göre önemli pencere unsurları ayarlayın. Özel bilgiler için farklı özel widget’lar ekleyin. Özel widget’lar, harici internet sitelerinden bilgi göstermek için iframe’i destekler.
Markanıza göre ayarlamak için tema rengini değiştirin. Koyu ve açık mod teması da mevcuttur.
Ekip üyelerinizin ve müşterilerinizin anında bildirim, reklam ya da teklif paylaşması için duyurular ekleyin.
Projelere dosya ekleyin, dosyalar ile ilgili geri bildirim / yorum yapın ve bildirim alın.
Görevler ekleyin ve ekip üyelerinize atayın. Faaliyetleri takip edin ve güncel kalın. Birden çok ortak çalışan ekleyebilirsiniz.
Bir görev / proje için harcanan zamanın detaylarını alın ve ekibinizin performansını değerlendirin.
Projelerin, ekip üyelerinin ya da farklı kategorilerdeki giderlerini takip edin ve kar / zararı gözlemleyin.
Projelerde, clientlerde, görevlerde, aktivitelerde ve diğer çoğu modülde ihtiyacınıza göre gerekli bilgileri tutmak için özel alanlar ekleyin.
Kişisel aktivitelerinizi takvim görünümünde yönetin ve aktiviteleri ekip üyeleri / müşterilerle paylaşın. Farklı üyeler için farklı erişim izinleri tanımlayın. Aynı takvimde proje, görev ve ayrılma genel bakışını alın.
Takviminizi Google takvimiyle entegre edin ve senkronize kalın.
Farklı olayları / faaliyetleri bilmek için bildirim oldukça önemlidir. Tüm bildirimleri kontrol edebilir ve bunu kimin alacağını belirleyebilirsiniz. Push bildirimi, e-posta bildirimi ve ilaveten gevşek olarak alın.
Müşterilerinizin daha çok bilgi paylaşması için bilgi bankası makaleleri ekleyin.
Zaman çizelgelerini kullanarak ekip khamle raporunuzu yönetin. Günlük çalışma geçmişini görün ve durumu öğrenin.
Ekip üyeleri, yoklukları için izin müracaatsunda bulunabilirler. Başvuruları onaylayın ya da reddedin.
Projeleriniz için bir yol haritası yapın ve Gantt şemasında resim raporu görün.
Farklı ekip üyeleri için özel rol / izinler tanımlayın ve kimin hangi modüllere erişebileceğini tanımlayın.
Ekip üyelerinize yardımcı olmak ve orada farklı bilgileri / talimatları paylaşmak için dahili wiki’ye makaleler ekleyin.
Zaman çizelgesinde ekip üyelerinizle fikirlerinizi paylaşın.
Özel notlar ekleyin ve bütün faydalı bilgileri kaydedin. Kontrol panelindeki yapışkan not, önemli işleri hatırlamanıza yardımcı olabilir.
Kişisel yapılacak işler listesi kullanın ve günlük ya da gelecek işlerinizi katiyen unutmayın.
Çalışmanızı daha verimli bir biçimde izlemek için güzel görünümlü birden çok özel gösterge tablosu ekleyin.
RISE, ekip performansınızı artırabilen ve müşterilerle iş dairizi geliştirebilen son derece kullanıcı dostu bir programdır. İşletmenizin en iyi aracı yapmak için kullanılabilecek çoğu özellik ve çoğu yapılandırma opsiyonu vardır. Daha çoğu özelliği keşfetmek için demoyu dikkatlice kontrol edin.

NOT:Burada kullanılan dosyalar eğitim amaçlıdır. Sorumluluk kullanan kişilere aittir.
Dosyada bulunan telif hakkı nedeniyle sorumluluk kabul etmemekteyim.
Saygılar.

Rar Şİfresi: scriptbul.com

DEMO

İNDİR

Yazar Hakkında

Yorumlar


Sen de Yorumla!