Premium URL Kısaltıcı

18 Mayıs 2021 Yazarı Memocan 0
piremium

Premium URL Shortener , çoğu benzersiz bilhassa dolu bir PHP URL kısaltıcı betiğidir. Uzun bir bağlantıyı, tıklamaları izlemek ve pazarlama kampanyalarınızı optimize etmek için kullanabileceğiniz kısa akıllı bağlantıya kısaltmanıza imkân tanır. Bir bağlantı kısaltma internet sitesini çabucak önyüklemeniz için size çoğu benzersiz araç sağlar. Bazı özellikler arasında coğrafi hedefleme, cihaz hedefleme, premium üyelik, güçlü kontrol paneli ve yönetici paneli ve hayallerinizi oluşturmanıza yardımcı olacak bir dizi CMS aracı bulunur. 8 yıldan fazla bir süredir aktif olarak geliştirilmektedir, bu nedenden dolayı bu, her güncellemede daha iyi ve daha iyi olmaya devam edeceği anlamına gelir (olağanüstü dşayet!).
Sosyal Dostu

Bu senaryo artık çok daha sosyal dostu. Tüm sayfaların kendi ufak resmi, benzersiz başlığı, açıklaması ve video yerleştirme kodu vardır (sadece Youtube). Denemek ister misin?
Hizmet Olarak Yazılım (SaaS)

İle genişletilmiş lisans , script bir SaaS platformuna döner ve otomatik Stripe vasıtasıyla bütün ödemeleri yönetir.

Güzel Profiller

Tek tıkla hoş profiller oluşturun ve sosyal medya platformlarında tek bir bağlantıyı paylaşın: Demoyu Görüntüle

Takım Özelliği

Yeni ekip özelliği, üyeleri grubunuza davet etmenize ve bir ekip olarak aynı hesabı yönetmenize imkân tanır. Bu, işbirliği için kusursuzdir!

Özel alan

Komut dosyası, hem kullanıcılar hem de yönetici için özel alanları destekler. Kullanıcılarınız kendi alanlarını kullanmak isterlerse, yalnızca ekleyip kullanmaya başlayabilirler. Yönetici ilaveten müşterilerin kullanması için fazladan alan adları da ekleyebilir. Müşterilerin ana alan adınızı kullanmasını istemiyorsanız bu kusursuzdir.

Paketler ve Bağlantı Döndürücü

Paket özelliği, bazı bağlantıları tekrar gruplamanıza izin verir ve size bunu insanlara gönderebileceğiniz özel bir bağlantı oluşturur. Bu özel bağlantı, paketteki bütün bağlantıları görmelerine ve kullanmalarına imkân tanır. Bu yeni özellik, bir paketin bir döndürücü görevi görmesine izin verir. Özel bağlantı, bağlantıları herhangi döndürür ve kullanıcıyı paket içindeki kısa bağlantıya gönderir.

NOT:Burada kullanılan dosyalar eğitim amaçlıdır. Sorumluluk kullanan kişilere aittir.
Dosyada bulunan telif hakkı nedeniyle sorumluluk kabul etmemekteyim.
Saygılar.

Rar Şifresi: scriptbul.com

DEMO

İNDİR