phpSocial, Facebook ile benzer bir Sosyal Ağ Platformu olup, kullanıcıların canlı sohbet ederek, mesaj göndererek, yorum göndererek, fotoğraf paylaşarak, yaşam olaylarını ve çok daha çoksını yaparak birbirleriyle etkileşime girmelerini sağlar.

Kullanıcı Özellikleri
HABER BESLEME – Haber Besleme sayfası, dostlarınızın, doğum günlerinizin ve aktivitelerinizin en son durum güncellemeleriyle güncel kalmanızı sağlar, arkadaş tavsiyeleri ve daha çoksını gösterir.

PROFİLLER – Profil sayfasında kapak ve profil görselleri, kullanıcı ile ilgiliki bilgiler, arkadaş listesi, sevilen mesajlar, ziyaret edilen yerler ve kullanıcının zaman çizelgesi bulunur.

GRUPLAR – Gruplar ile topluluklar oluşturabilir ve yönetebilir, üyelerle iletişim durumunda kalabilir, durumları paylaşabilir, bir şey gönderildiğinde bildirim alabilirsiniz.

MESAJLAR – Yaşam anlarınızı, fotoğraflarınızı, müziklerinizi, videolarınızı, filmlerinizi, yerlerinizi, ziyaret ettiğiniz yerleri, halkla, dostlarınızla ya da özel olarak paylaşın.

SAYFALAR – Sayfalarla, markanızı, topluluğunuzu, şirketinizi vb. Tanıtmak için sayfalar oluşturabilir, ilaveten hayran kitlenizi etkinliğinizle güncel tutabilirsiniz.

CANLI SOHBET – Çoklu pencere sohbetimizle dostlarınızla anlık iletişim kurun, kanaatlerinizi, fotoğraflarınızı, emojilerinizi paylaşın, kamera çekimleri yapın ve daha çoksını yapın.

ARAMA – Anında arama, Kişiler, #Hashtags, @Pages ve! Gruplarını aramaya izin verir, sonuçlar ihtiyacınıza göre çeşitli değişkenler kullanılarak filtrelenebilir.

BİLDİRİMLER – Gelişmiş bildirim sistemi, dostlarınızın etkinliği ile ilgili sizi bilgilendirir, Beğeniler, Yorumlar, Paylaşımlar, Grup Davetiyeleri ve daha çoksı ile ilgili bilinçlendirilir.

CONNECT – Kullanıcılarınız kolaylaştirilmiş bir kayıt formuyla internet sitenize basitçe kaydolabilir ve giriş yapabilir. Facebook entegrasyonu da yalnızca iki tıklama ile çabucak bağlantı kurulmasını sağlar.

İNDİR

Yazar Hakkında

Yorumlar


Sen de Yorumla!