phpSearch v5.2.0 – Arama Motoru Platformu

29 Haziran 2021 Yazarı Memocan 0
phpsearch

phpSearch, Bing’in API’sine dayalı bir arama motoru platformudur ve kullanıcıların internet sayfaları, görseller, videolar ve haberler için bütün internet’de ya da kendi internet sitelerinizde arama yapmasına imkân tanır. Arama sonuçlarını iyileştirmek için tonlarca filtreye sahiptir, bölgesel arama, açık ve koyu bir kullanıcı arayüzü ve daha çoksıyla beraber gelir.
Yönetici Özellikleri
SİTE AYARLARI – Web sitesi denetiminü tamamlayın, arama seçeneklerini etkinleştirin ya da devre dışı bırakın, arama bölgesini, sayfa başına sonuçları değiştirin ve hatta aramayı belirli alanlarla sınırlandırın.

TEMALAR – Yerleşik tema sistemi, internet sitenizin görünümünü görülmemiş bir görünüme dönüştürerek temalar arasında anında geçiş yapmanızı sağlar.

DİLLER – Yerleşik dil sistemi, birden çok dil arasında geçiş yapmak için hızlı bir yol sağlayarak kullanıcınızın kendini evinde hissetmesini sağlar.

REKLAM – Önceden kaydedilmiş reklam noktaları, 3. taraf reklam birimi kodunuzu ana sayfaya ya da arama sonuçları sayfalarına basitçe eklemenizi sağlar.

NOT:Burada kullanılan dosyalar eğitim amaçlıdır. Sorumluluk kullanan kişilere aittir.
Dosyada bulunan telif hakkı nedeniyle sorumluluk kabul etmemekteyim.
Saygılar.

Rar Şifresi: scriptbul.com

DEMO

İNDİR