PHP Ürün Tasarımcısı | Lumise

15 Mayıs 2021 Yazarı Memocan 0
scriptbul.com

Lumise, HTML5 + jаvascript teknolojileri ile oluşturulmuş profesyonel bir ürün dizayn aracıdır. Envato’da King-Theme ve Elite Yazar’ın bir ürünüdür. Lumise, kullanıcı tecrübesine odaklanmak ve baskı hizmetleri mağazanız için çığır açan bir çözüm için hepsini bir arada sağlamak üzere geliştirilmiştır. Ek olarak, kullanıcılarınızın herhangi bir fikri tasarlamasına yardımcı olmak için çoğu güçlü özel özelliğe ve üst düzey bir kullanıcı arayüzüe sahiptir.
Lumise ürün dizayn aracı – bağımsız php uygulaması
Lumise, HTML5 + JavaScript teknolojileri ile oluşturulmuş profesyonel bir ürün dizayn aracıdır. Envato’da King-Theme ve Elite Yazar’ın bir ürünüdür. Lumise, kullanıcı tecrübesine odaklanmak ve baskı hizmetleri mağazanız için çığır açan bir çözüm için hepsini bir arada sağlamak üzere geliştirilmiştır. Ek olarak, kullanıcılarınızın herhangi bir fikri tasarlamasına yardımcı olmak için çoğu güçlü özel özelliğe ve üst düzey bir kullanıcı arayüzüe sahiptir.

Lumise Ürün Tasarımcısı – Temel Özellikler!
Yüksek UI / UX
Lumise, kullanışlı bir uygulama olarak çalışır. Daha önce tema sağlayıcısıyız, bu nedenden dolayı müşteriler için neyin en iyi olduğunu biliyoruz. Lumise ile rock yapalım!
Önceden Oluşturulmuş Tasarım Şablonları
Her tür ürüne uyacak harika dizayn şablonları oluşturun, bunun için fiyat belirleyin ve kullanıcılar bunu tek bir tıklamayla kullanabilir.

Sınırsız Cliparts Hisse Senetleri
Küçük görsel kaynağı ile ilgili endişeli misiniz? Bunu sizin için halledelim, sevdiğiniz diğer şeyleri de yapabilirsiniz. Müşterilerinizin kullanabileceği 2’den çok kaynak ufak resmi vardır: Pixabay ve Openclipart ile 120 binden çok unsur. İnanılmaz hisse senetleri!
Tasarımları dışa / içe aktar
Müşterileriniz, üzerinde çalışmaya ya da kontrol etmeye devam etmek için dizaynı dışa transfer edebilir ve diğer bir cihazdan içe transfer edebilir. Yeni şablon oluşturmak için dizaynı dışa transfer edebilir, hatta şahsi verilere kayıt edebilirsiniz. Bu gerçekten esnek!

Çok dilli
Lumise destek dili değiştirme. Tüm diller, yönetici panelinden kendiliğinden kontrol edildi ve tercüme edildi ve tercüme yazınınizi oraya koyabilirsiniz.
Mobil ve tablet destekli
Lumise, müşteriler arasında tanınmış olan gerçek bir mahalli uygulama olarak mobil ve tablet cihazlarda çalışabilir. Web siteniz siparişi herhangi bir cihazdan alabilir

Ödeme yapıldıktan sonra baskıya hazır dizayn
Lumise, PDF, SVG, JSON, PNG gibi baskı için çoklu çıktıyı destekler… Hepsi yüksek kalite ve bütün baskı cihazlarıyla uyumluluk ile işlenir.
Sosyal medya
Müşteriniz oraya sosyal hesaplardan esasen görüntüler alabilir. Facebook, Instagram ve daha çoksını destek veriyoruz.

Herhangi bir sistemle çalışmak için özel araba
Lumise, bir unsur ekleyebileceğiniz ve bunları düzenleyebileceğiniz ayrı bir alışveriş sepeti sistemi sağlar, sonrasında cm’leriniz ödeme sırasında diğer adımları gerçekleştirir.
Geri Al / Yinele
Uygulama üzerinde çalışmak, masaüstündeki bir programa benziyor, müşterilerinizi çekmek için kusursuz bir noktadır. Lumise ile, tasarladıktan sonra bütün eylemi tekrar yapabilir / geri alabilirsiniz.

Metin efekti
Metni daha eğimli hale getirin, balık gözü efekti, eğik, dışbükey içbükey, metinle yapabileceğiniz çoğu şeyden biridir.
Filtreler efektleri
Lumise Filter, fotoğraflarınızda mahalli ayarlamalar yapmak için çok yönlü bir araçtır. Manzara fotoğrafçılığında gökyüzünü daha karanlık hale getirmek için kullanılan bir filtre türünden adını alan filtreler, yalnız kullanımları bunun çok ötesine geçiyor.

Kırpma / Düzenlenebilir fotoğraflar
Nesneniz ne olursa olsun, Lumise’ın onları daha şahsi hale getirmek için çoğu tekniği vardır. Görüntüleri kırpın, nesneyi filtre renkleri, efektlerle vurgulayın ve hatta backgroundı kaldırın.
Katmanları maskeleyin
Müşterileriniz metni görmek ister mi? Sorun değil, Maske Katmanları almalarına yardım eder. Bu özelliğe sahip olmak çok muazzam!

QR kod
Tasarımı QR koduyla şahsileştirmek fena fikir değil. Müşterinin arkadaşı, ufak bir telefon desteği QR kodu tarayıcısı ile mesajını basitçe alır.
Otomatik Yapış
Bir biçimi ya da katmanları taşıdığınızda, ızgara görünür olmasa bile orta noktalardaki çizgilerin en yakın kesişimini hizalar ya da “yapıştırır” ya da diğer görüntü ya da katmanlara yapışır.

Esnek düzenleme bölgesi
Lumise, fare eylemleriyle düzenleme bölgesini basitçe seçmenize yardım eder. Alanın yarıçapını da ayarlayabilirsiniz.
Çoklu ürün türünü destekleyin
Ürününüz ne olursa olsun, yalnızca baskı için bir yeriniz olsun, Lumise o ürün için baskı alanı uygulayabilir. Telefon kılıfı, çubuklar, kupalar, posterler… Lumise hepsini halledebilir.

Nihai baskı hesabı
Bazı metin, renk ya da ufak görsellerde fiyat tabanı. Baskı hizmetleri için en tanınmış hesaplamalar vardır; biz de hepimiz varız. Bunları yapılandırmanız sizin için basittir.
Ürün için ön şablon ayarla
Hızlı satış yapmak için bir şablon oluşturabilir ve bir ürüne atayabilirsiniz. Kullanıcılarınızın sadece özellikler için diğer dşayetleri seçmesi ve sonrasında ürünü satın alması gerekir.

NOT:Burada kullanılan dosyalar eğitim amaçlıdır. Sorumluluk kullanan kişilere aittir.
Dosyada bulunan telif hakkı nedeniyle sorumluluk kabul etmemekteyim.
Saygılar.

Rar Şifresi: scriptbul.com

DEMO

İNDİR