Perfex CRM v1.0.2 için Müşteri Bağlılığı ve Üyelikleri Sorunsuz

21 Mayıs 2021 Yazarı Memocan 0
perfex-1
perfex-1
perfex-1

Müşteri Bağlılığı ve Üyelik Modülü, müşterilerinizi puanlarla ödüllendirerek sadakatini sağlamanızı sağlar. Müşteri Bağlılığı ve Üyelikleri ile mağazanızda bir ödül sistemini verimli bir biçimde uygulayabilirsiniz. Müşteriler tarafından alınan sadakat puanları, kuponlar, satın almalarda indirimler ya da diğer bağlılık ödülleri sunarak kullanmak mümkün. Sadece bu değil, puanlar da sadakat üyeliğine ulaşmak ve markanın sadık üye topluluğunun bir parçası olmak için kullanmak mümkün.
Not: Bu, Perfex CRM için bir modüldür . Bağımsız bir komut dosyası değil.

Kısa açıklama
Müşteri Bağlılığı ve Üyelik Modülü , müşterilerinizi puanlarla ödüllendirerek sadakatini sağlamanızı sağlar. Müşteri Bağlılığı ve Üyelikleri ile mağazanızda bir ödül sistemini verimli bir biçimde uygulayabilirsiniz. Müşteriler tarafından alınan sadakat puanları, kuponlar, satın almalarda indirimler ya da diğer bağlılık ödülleri sunarak kullanmak mümkün. Sadece bu değil, puanlar da sadakat üyeliğine ulaşmak ve markanın sadık üye topluluğunun bir parçası olmak için kullanmak mümkün.

Müşteri sadakati
Müşteri sadakati, bir müşterinin o markayla yaşadığı eğlenceli ve inanılmaz deneyimler sebebiyle bir tür işi yürütmek için yeniden yeniden bir şirkete geri dönme talebidir. Müşteri sadakatini artırmak istemenizin ana nedenlerinden biri, bu müşterilerin işinizi satış ve pazarlama ekiplerinizden daha süratli büyütmenize yardımcı olabilmesidir.
Müşteri sadakat programı nedir?
Müşteri sadakat programı, bir şirketin en çok müşterilerini bedava ürünler, ödüller, kuponlar ve hatta piyasaya sürülen ürünleri daha önceden sunarak sadakati ve uzun vadeli işleri teşvik etmek için sunmuş olduğu bir ödül uygulamasıdır.
Müşteri sadakati neden önemlidir?

 1. Müşteri sadakati, bütün şirketlerin yalnızca varlıklarından kaynaklı istek etmesi gereken bir şeydir: Kar amacı güden bir şirket kurmanın amacı, gelir elde etmek için ürünlerinizi satın alan mutlu müşterileri çekmek ve tutmaktır.
 2. Müşteriler sadık oldukları markalarla dönüşüm sağlar ve daha çok zaman ve para harcar. Bu müşteriler bunun yanı sıra arkadaşlarına ve meslektaşlarına da yönlendirme trafiğini ve ağızdan ağza pazarlamayı yönlendiren bu markalar ile ilgili bilgi verir.
 3. Müşteri sadakati bunun yanı sıra markanız ve müşterileriniz arasında güçlü bir güven duygusu yaratır – müşteriler sık ​​sık şirketinize dönmeyi seçtiklerinde, ilişkiden elde ettikleri dşayet, rakiplerinizden birinden elde edecekleri potansiyel yararlardan daha ağır basar. .
 4. Yeni bir müşteri edinmenin mevcut bir müşteriyi elde tutmaktan daha pahalı olduğunu bildiğimizden, sadık müşterilerinizi yeni müşteriler edinmeleri için harekete geçirme ve harekete geçirme olasılığı – yalnızca bir markayı geliştirerek – pazarlamacıları, satış görevlilerini ve müşteri başarılı olmasını heyecanlandırmalıdır. yöneticiler.
  Müşterileri Nasıl Sadık Tutabilirsiniz?
 5. Puan tabanlı kolay bir sistem kullanın.
 6. İlk bağlılığı ödüllendirmek ve daha çok satın alma prosedürünü teşvik etmek için kademeli bir sistem kullanın.
 7. VIP üstünlükleri için daha önceden bir ücret alın.
 8. Parasal olmayan uygulamaları müşterilerinizin dşayetleri etrafında yapılandırın.
 9. Bundan bir oyun yaratın.
 10. Programı tamamıyla çizin.

NOT:Burada kullanılan dosyalar eğitim amaçlıdır. Sorumluluk kullanan kişilere aittir.
Dosyada bulunan telif hakkı nedeniyle sorumluluk kabul etmemekteyim.
Saygılar.

Rar Şifresi: scriptbul.com

DEMO

İNDİR