omnichanneperf
omnichanneperf

Omni Kanal Satış Modülü, ürünlerinizin çok sayıda satış kanalında satılması sürecidir. Çok kanallı yönetim, kendi internet siteniz, müşteri portalınız, POS ve çok mağazalı Woocommerce’in bir karışımını içerir.
Kısa açıklama
Omni Kanal Satış Modülü , ürünlerinizin çok sayıda satış kanalında satılması sürecidir. Çok kanallı yönetim, kendi internet siteniz, müşteri portalınız, POS ve çok mağazalı Woocommerce’in bir karışımını içerir.

Neden çok kanallı satış yapmalıyım? Birden çok satış kanalında satış yapmak, potansiyel müşterilerle karşılaşmanızı artırır ve bu da satış fırsatlarınızı artırır. Çevrimiçi alışveriş yapanlar ya bir satış kanalına sadık kalıyorlar (yani orada değilseniz kaçırırsınız) veya etrafta alışveriş yapıyorlar (yani çok sayıda onları).

Çok kanallı satışın yararları nelerdir?
Müşterilerinizin alışveriş yaptığı yerde olmak
Rekabette bir adım önde olmak
Temas noktalarınızı artırın
Yeni pazarlara ulaşmak
Çabaları birleştirmek
Marka bilinirliğinin artırılması
Omni Kanal Satış Modülünün yararları nelerdir? Kolay – Etkili – Karlı – Yönetilebilir
Liste yönetimi : Tüm girişlerinizi tek bir merkezi konumdan topluca oluşturun, yükleyin ve düzenleyin – buna açıklamalar, görseller ve siteye özel veriler dahildir. Bu, zamandan tasarruf sağlar, yenidenları önler ve hataları büyük oranda azaltır.
Sipariş yönetimi : Tüm sipariş bilgilerini merkezi bir konumdan görüntüleyin, izleyin, işleyin, güncelleyin ve indirin, ilaveten sevk irsaliyeleri, çekme listeleri ve faturalar oluşturun. Bu, geri dönüş sürelerini azaltır ve müşteri mutluluğunu artırır.
Envanter yönetimi : Canlı envanter yönetimi, stok seviyelerinizi bütün satış kanallarınızda senkronize ederek aşırı satışı önler, çemberden kaçınarak müşterilerinizi memnun eder.
Nakliye : Omni Kanal Satış Modülü, satış kanallarınızı güncellerken eşzamanlı olarak nakliye etiketleri, faturalar ve evrak üretmek için nakliye şirketinizle entegre olur; hayatı basitlaştırmak.
Raporlama ve faturalama : Takip etmek ve iş ile ilgili bilinçli kararlar vermek için anlık satış verilerine erişin ve indirin. Bu, neyin en fazla sattığını, nerede sattığını ve daha stratejik olmanızı sağlayan raporlamayı içerir.

NOT:Burada kullanılan dosyalar eğitim amaçlıdır. Sorumluluk kullanan kişilere aittir.
Dosyada bulunan telif hakkı nedeniyle sorumluluk kabul etmemekteyim.
Saygılar.

Rar Şifresi: scriptbul.com

DEMO

İNDİR

Yazar Hakkında

Yorumlar


Sen de Yorumla!