Ultimate SMS, güçlü, esnek ve Kullanıcı dostu bir Toplu SMS Pazarlama Uygulamasıdır. Aynı zamanda SMS pazarlamanız için hepsi bir arada bir çözümdür. Kullanımı ve kurulumu basittir.
Özellikleri
Müşteri yönetimi
Müşteriler, herhangi bir kuruluş için en önemli kişilerdir. Ultimate SMS, müşterinize daha süratli ve daha kolay bir biçimde odaklanmanızı sağlayan bir uygulamadır.

Kampanya Oluşturucu
İletişim Gruplarını kullanarak müşterilerinize sms gönderin ya da csv dosyaları yükleyin. Ultimate SMS, mesajlarınızı kendiliğinden sıraya alarak müşterinize ayrı ayrı teslim eder.

Program SMS’i Gönder
Planlanmış Mesaj ile istediğiniz zaman kendinize ya da çoğu şahsa aynı anda erişebilirsiniz. Sadece müşteri gruplarınızı seçin ya da csv dosyalarını yükleyin ve zamanınızı seçin. Mesaj doğru zamanda teslim edilecektir.

Yinelenen SMS Gönder
Yinelenen Mesaj ile istediğiniz zaman kendinize ya da çoğu şahsa aynı anda erişebilirsiniz. Müşteri gruplarınızı seçin ya da csv dosyalarını yükleyin ve zamanınızı seçin. Mesaj doğru zamanda teslim edilecektir.

İki yönlü SMS
İki yönlü SMS, alıcıyla görüşmenize izin vermek için hem kısa mesaj gönderip hem de alabileceğiniz yerdir. Ultimate SMS kullanarak clientnize bir metin mesajı gönderebilir ve alabilirsiniz.

SMS Raporlarını Temizle
Nihai SMS size temiz, minimal ve göz alıcı bir SMS geçmişi rapor ederı sunar. SMS geçmişinizi mobil gelen kutusu gibi alacaksınız.

Özel SMS Şablonları
Zamanınızı azaltmanıza yardımcı olacak tamamıyla güvenilir, özelleştirilmiş SMS şablonları oluşturun. Sadece şablonunuzu oluşturun, sistemde saklayın ve nihayet ihtiyaç duyacağı zaman kullanın.

Kişi Grupları / Kişi Listesi
Kişiler grubu, kişileri saklamanıza, aramanıza ve görüntülemenize, kişi bilgilerini düzenlemenize ve silmenize yardımcı olacak kullanımı kolay bir özelliktir. Kişi grupları özelliğinin temel amacı, tam otomatik sistemi kullanarak kişi detaylarını verimli bir biçimde yönetmektir. Listenizdeki telefon numaralarını saklamak ya da kaldırmak için tercih etme ve devre dışı bırakma anahtar kelimesini ayarlayabilirsiniz.

Gönderen Kimliği Yönetimi
Dinamik SMS gönderen kimliği ile şirketinizin adını bir metin mesajının göndereni olarak görüntüleyebilir ve kolay bir SMS’i güçlü bir markalama aracına dönüştürebilirsiniz. Belirli bir müşteri için Gönderen Kimliğini engelleyebilir ya da engelini kaldırabilirsiniz.

Dolandırıcılık engelleme mesaj sistemi
Sahtecilikle Mücadele mesajı, Spam mesajı ya da yasa dışı metin gönderirken sahtekarlığı tanımlama sistemidir. Yönetici, herhangi biri Spam mesajı ya da yasa dışı metin gönderdiğinde e-posta alabilir ve bunu tam otomatik sistemi kullanarak yönetebilir.

Entegre Popüler SMS Ağ Geçitleri
Nihai SMS, 20’den çok en tanınmış sms ağ geçidini içerir. Bu ağ geçitlerini kullanarak müşterilerinize ya da müşterinize sms gönderebilirsiniz. Ayrıca entegre olmayan Ultimate SMS’de kendi ağ geçidinizi de ekleyebilirsiniz.

Kendi API’nizi Oluşturun
SMS API entegrasyonu, SMS hizmetlerini internet sitesi, program gibi panellerinize entegre etmenin yoludur. Gelişmiş API’ler ve çağrılabilir hizmetler, kullanım biçiminiz konusu ile ilgili size yaratıcılık özgürlüğü verir.

Fiyat Planı
Nihai SMS, müşterileriniz ya da müşterileriniz için farklı Fiyat Planı türleri meydana getirmenizi sağlar. Belirli bir plan için plan özelliklerinizi ayarlayabilirsiniz. Ayrıca tanınmış olup olmayabilirsiniz.

Sınırsız Rol Yönetimi
Rol yönetimi, uygulamanızdaki kullanıcıların erişmesine izin verilen kaynakları saptamanize imkân tanıyan yetkilendirmeyi yönetmenize yardım eder. Rol yönetimi, kullanıcıları yönetici, satış, üye vb. Gibi rollere atayarak kullanıcı gruplarını bir birim olarak ele almanızı sağlar.

Çoklu Dil Desteği
Ultimate SMS’i herhangi bir dile çevirebilirsiniz. Sadece çeviri ülke adınızı girin, ülke bayrağınızı yükleyin ve son olarak dşayet İngilizcenizi Sahip olduğunuza çevirin. Bunun için herhangi bir uygulamaylama bilgisine ihtiyacınız yok.

Popüler Ödeme Ağ Geçitleri
Nihai SMS, en tanınmış ödeme ağ geçitlerini içerir. Paypal ve Stripe’den farklı para birimlerinde ödeme alabilirsiniz. Banka Hesabınızı ya da Herhangi bir şeyi içerebilecek bir manuel ödeme ağ geçidi vardır.

Görünüm
Nihai SMS’in özelleştirilmesi basittir ve herhangi biri herhangi bir şeyi basitçe değiştirebilir. İsterseniz hiçbir esinti olmadan sahip olabilirsiniz.

İyi belgelenmiş
İhtiyaç duyduğunuz bütün bilgilerle oluşturmaya başlayın ve nasıl yapılır kılavuzları, örnek kod ve kapsamlı API dokümantasyonuyla çabucak probleminuzu çözmeyin.

Açık Kod Tabanı
Nihai SMS, geliştiriciler göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. İyi yazılmış ve açık. İhtiyaç olan her şeyi değiştirebilirsiniz.

Ömür Boyu Güncelleme
Nihai SMS, güncelleme ücreti ödemeden ömür boyu güncellemenizi sağlar.

Otomatik Yükleyici
Ultimate SMS otomatik yükleyici ile Ultimate SMS’i basitçe yükleyebilirsiniz. Talimatları izleyin ve butonyi tıklayın.

Tek Tıkla Uygulama Güncellemesi
Ultimate SMS’i tek bir tıklama ile basitçe güncelleyebilirsiniz. Sadece güncelleme dosyasını seçin ve güncelle butonuna tıklayın, işin geri kalanı Ultimate SMS ile yapılacaktır.

NOT:Burada kullanılan dosyalar eğitim amaçlıdır. Sorumluluk kullanan kişilere aittir.
Dosyada bulunan telif hakkı nedeniyle sorumluluk kabul etmemekteyim.
Saygılar.

Rar Şifresi: scriptbul.com

DEMO

İNDİR

Yazar Hakkında

Yorumlar


Sen de Yorumla!