PayMoney v2.9 -Güvenli Çevrimiçi Ödeme

22 Mayıs 2021 Yazarı Memocan 0
payMoney
payMoney
payMoney

PayMoney, ön ödemeden ödeme sürecine kadar problemsiz ve güvenilir prosedür sağlayan bir online ödeme ağ geçididir.
PayMoney’e Genel Bakış
Sevdiğiniz ve önemsediğiniz insanlardan binlerce mil uzakta kalmak çok zor. Ancak en yakınlarınıza ve sevdiklerinize para göndermek zor olmamalı. Umarım PayMoney ile artık daha basit olacak. PayMoney, ön ödemeden ödeme sürecine kadar problemsiz ve güvenilir prosedür sağlayan bir online ödeme ağ geçididir.
PayMoney, bankaya ya da diğer yollara gitmek yerine online para göndermenin çok daha kolay ve kullanımı kolay bir yoludur. Başlamak için yalnızca PayMoney belgelerini takip edin.
Hesabınızı daha güvenilir ve güvenilir tutmanıza yardımcı olacaktır. PayMoney ile güvenilir online ödemelerin keyfini menfaatin. Bu sistem, PayPal ya da Stripe gibi daha büyük ödeme hizmetlerine benzer.
Birden çok para birimi ve PayPal, Stripe, CoinPayments ve çok daha çoksı gibi birden çok ödeme ağ geçidi ile birkaç dakika içinde para yatırabilirsiniz .
Uygulamanın temel özellikleri – Depozito, Ödeme, Transfer, Değişim, Ödeme İste, Bilet sistemi, Gelirler, Tüccarlar, Satıcı Ödemesi vb. Bir kullanıcının herhangi bir ödemeye karşı herhangi bir isteği varsa, Anlaşmazlığı kullanarak davalıya hak iddia edebilir

NOT:Burada kullanılan dosyalar eğitim amaçlıdır. Sorumluluk kullanan kişilere aittir.
Dosyada bulunan telif hakkı nedeniyle sorumluluk kabul etmemekteyim.
Saygılar.

Rar Şifresi: scriptbul.com

DEMO

İNDİR