Merhaba değerli Scriptbul ailesi sizlere bu gün süper bir 

 paylaşı yorum Oyun sektöründe birçok firma ve site mevcut özellikle online masa oyunları konusunda son dönemlerde birçok büyük firmanın sektöre girmesi ile ve halihazırdaki flash oyun sitelerinin bile online oyun oynatabilme isteğini sitelerine iframe kod ekleyerek gidermeye çalışması bu konuda sağlam bir çalışma yapma isteğimizi uyandırdı.
Piyasa araştırmamız aşamasında irc tabanlı ve fi tarihinde yapılıp deyim yerindeyse piyasaya düşmüş sistemleri gördük.özellikle irc tabanlı sistemlerde bu sistemlerin kullanıcı kayıtlarını irc üzerinde tutup daha sonradan yaşadığı sıkıntıları gördük. Tasarımsız görüntüsü 2000 lerin başından kalma birçok sistem ile çabalayan web site sahiplerine yeni bir seçenek sunabilmek adına 10 adet oyunumuz ve bu oyunlarla kuracağınız sitelerin her türlü ihtiyacını karşılayıp desteğini verebilme sözümüz ile karşınızdayız.
NofM59.jpg

Oyunlarımız tamamen bize özel projemiz kapsamında kodlatılmıştır.
Oyunlarımızın tasarımları tamamen bizim tarafımızdan yapılmıştır.
Web sistemlerimiz tamamen bizim tarafımızdan kodlanmıştır.
Masaüstü sistemlerimiz tamamen bizim tarafımızdan kodlanmıştır.
Gerçek uzun süreli bir emeğin meyvesini gerçek bedeli ile biz sunuyoruz gerisi sizlerin taktirine ve türkiye de emeğin yükseltilmesine verdiğiniz değere kalmıştır. ,
İNDİR

Yazar Hakkında

Yorumlar

Yorumlar(1 )
    • Onur
      Onur 25 Ocak 2021

      Hocam öyle diyorsunuz ama dosyaların içinde kuruluma dair tek bir link var. Bu link kapanmış olan bir siteye yönlendiriliyor. Dolayısıyla kuruluma ulaşamıyoruz. Orada da 2015 yılında paylaşılmış. Çalıştığından emin misiniz?


Sen de Yorumla!