MusicBox v1.0 MP3 Dinleme Scripti İndir

9 Mart 2021 Yazarı Memocan 0
MusicBox v1.0 MP3 Dinleme Scripti

Sitenizde müzik dinletmek için güzel ve hoş bir script. Müzikleri süresine göre ve oynatma çokluğuna göre sıralama özellikleri var. Script MySQL veritabanı kullanmaz.

İstek üzerine scripte müzik ekleme paneli eklenmiştir. Müzikler herkes tarafından sadece mp3 formatında eklenmektedir. Boyut sınırlaması olmadığı için sunucuda yavaşlama meydana gelebilir. Müzik ekleme panelini kaldırmak isteyenler ana dizinde bulunan mp3.php dosyasını sildikten sonra inc/ajax.mp3order.php dosyasını açarak 25,26,27 ve 28.satırları silip, ana dizindeki index.php dosyasını açarak 169.satırı tamamen silmeleri yeterlidir.

Scriptin Kurulumu:
1. Tüm dosyaları sitenize atın.
2. mp3 klasörüne yazma izni (chmod 777) verin. Eğer CHMOD, Dosya izini nasıl verildiğini bilmiyorsanız buraya göz atabilirsiniz.
3. MP3’lerinizi mp3 klasörüne yükleyin.
4. Eğer siteye girişe şifre koymak istiyorsanız sitemizde bulunan MD5 Şifreleme sayfasına giriniz. Sayfadaki kutucuğa şifrenizi yazınız ve size verilen kodu account.php dosyasında 21.satırda bulunan tırnak işaretlerinin arasına yazın.Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

İNDİR