Hugme tanınmış tanışma iş modeli, Badoo dayalı bir tanışma uygulaması program çözümüdür. Kaynak koduna daha çok ve yeni özellikler ekleyerek klon komut dosyasını değiştirebilirsiniz.

Uygulama Özellikleri
Facebook / Google Entegrasyonu: Facebook / Google ile giriş yapmak hesap kaydını problemsiz hale getirir. Ayrıca kullanıcıya daha şahsi bir deneyim sunmaya yardım eder.
Telefon: Kullanıcılar Telefonla da kaydolabilir
Sesli Çağrı: Badoo klonumuz, Sesli çağrıları olan kullanıcılar arasında daha iyi iletişim kurmanın yolunu açar. Anında sesli aramalar yaparak dairizi güçlendirin.
Görüntülü Arama: Badoo klonumuzdaki görüntülü arama özelliği, kullanıcıların sevdikleriyle yüksek kaliteli yüz yüze konuşma yapmalarına yardım eder. Görüntülü sohbeti çabucak başlatmak için uygulama içi kamerayı kullanın.
Canlı Akış: Badoo klonumuz, yayıncıların canlı videolarını saniyeler içinde kolay adımlarla daha rahat bir biçimde yayınlamalarını sağlar. Dolayısıyla, canlı videolar daha çok gecikme olmaksızın anında yayınlanabilir ve içeriği izleyicilere canlı akış ile ilgili herhangi bir kısıtlama yoktur.
Beğen, Profili Reddet: Kullanıcılar, makul bir eşleşme bulma şansını artırarak bireysel profilleri beğenebilir ve reddedebilir
Kaydırma: Sola ya da sağa, sonuna kadar kaydırın
Gerçek Zamanlı Sohbet: Bireysel profillerle eşleştirdikten sonra, bir kullanıcı Hugme’de birbiriyle nettisiz konuşabilir ve sınırsız görüntü, mesaj vb.
Anlık Bildirim: Kullanıcılar profili beğendiklerinde anında bilinçlendirilirler. Anlık bildirimler kullanıcının gelen mesajları her zaman bilgilendirmesini sağlar
Premium Özellikler: Kullanıcılarınıza ek özelliklerle premium üyelik planları sunun ve böylelikle premium planları kullanarak daha çok kullanıcıyla daha çok gelir elde edin.
Konumu Değiştir: Badoo klonumuz, kullanıcıların yerlerini değiştirmelerine ve yeni eşleşmeler ya da diğer bir bölgede yaşayan kişiler için arama yapmalarına imkân tanıyan bu etkileyici özelliği içerir.
İlgi çeken reklamları admob
Kaydırma kartlarındaki admob reklamları
Boost: Boost, 30 dakika boyunca bölgenizdeki en iyi profillerden biri olmanıza izin verir. Bir maç için şansınızı artırın – güçlendirirken 10 kata kadar daha çok profil görüntüleme elde edebilirsiniz.
Sizi Kimler Sevdiğine Bakın: Premium kullanıcılar Beğenilenler özelliğine erişebilir.

Demo

Ücretsiz indirmiş olduğuniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları servernuza yükleyin.

İNDİR

Yazar Hakkında

AnonimSeCReT aysa {SeCReT aysa}ozgurcesohbet@gmail.com

Yorumlar


Sen de Yorumla!