Hellaplus v1.3 – Bireyler ve İşletmeler için Gelir ve Gider Takibi

8 Haziran 2021 Yazarı Memocan 0

Hellaplus, işletmelerin ve bireylerin gelir ve giderlerini yönetmelerine yardım eden bir araçtır. Hellaplus Gelir ve gider takibi, kullanıcıların kategoriler durumunda gruplandırılmış finansmanları için bütçe ve hedefler oluşturmasına imkân tanır.

01_preview1
01_preview1


Özellikleri
Gelirler: Hellaplus Gelir modülü, kullanıcıların gelirlerini takip etmelerini sağlar. Gelirler gruplar durumunda sıralanabilir. Ayrıca basit muhasebe için gelirin gittiği hesabı da yakalarız.
Giderler: Giderler modülü, kullanıcıların her bir gideri kayıt altına alarak giderlerini takip etmelerini sağlar. Giderler kategorilere ayrılarak giderin hangi hesaptan ödendiğini izler ve bakiyeyi hesaplar.
Bütçe: Hellaplus bütçeleme modülü türünün tek örneğidir. Bu özellik, kullanıcıların bir sınır ya da beklenen aylık harcama, beklenen aylık kazanç ve beklenen aylık tasarruf saptamasine imkân tanır. Bundan sonra kullanıcı, planlanan harcama miktarını farklı kategorilere dağıtabilir. çok hoş:)
Hesaplar: hellaplus hesapları, nakit, kart, banka ya da e-cüzdandaki bakiyelerinizi izler. Bunu, bir hesap oluşturmanıza ve mevcut bakiyeyi girmenize izin vererek yapıyoruz. Bundan sonra, hesap bakiyenizi güncel tutmak için o hesapla yapılan bütün prosedürler hesaplanacaktır.
Genel Bakış: Bu, bütün prosedürlerinizin, gelirinizin, giderlerinizin ve bütçelerinizin bir bakışta özetidir. Geçmiş herhangi bir tarihe ait özetinizi kontrol etmek için filtreleme özelliğimizi kullanabilmeniz mümkün.
Ayarlar: Bu modül, herhangi bir kodlama becerisine ihtiyaç duymadan profil ve sistem ayarlarınızı basitçe yönetmenizi sağlar.
Çoklu kullanıcı: İsteğe bağlı olarak çok sayıda kullanıcı hesabını destek verdiği için Hellaplus ile bir SaaS programı oluşturabilirsiniz.
Güzel ve duyarlı kullanıcı kullanıcı arayüzü: Hellaplus sevgi ve tutkuyla yapıldı, bu yüzden etkileyici görünüyor.
Hızlı prosedür hızı: Hellaplus, PHP üzerinde MVC modeli ile yazılan temiz kod ile daha süratlidır.
Çeviri dosyası desteği: Komut dosyasını farklı bir dilde sağlamak için ek dil dosyaları oluşturabilirsiniz.

NOT:Burada kullanılan dosyalar eğitim amaçlıdır. Sorumluluk kullanan kişilere aittir.
Dosyada bulunan telif hakkı nedeniyle sorumluluk kabul etmemekteyim.
Saygılar.

Rar Şifresi: scriptbul.com

DEMO

İNDİR