Eos v2.0 Url Kısaltma Scripti

Eos url link kısaltma scripti:Basit ve Güçlü bir URL Kısaltma scripti. Kolay kurulum, veritabanı gerektirmez, bağlantıları kolayca kısaltır, güçlü API sistemi, güzel frontend tema ve yönetici paneli ile kolay kullanım. Açık kaynak link kısaltma scripti’dir. Para kazanma özelliği olmaması devazantajı fakat yüksek hitli bir siteniz var ve dışarıya link vermeniz gerekicek . Bu scripti kurarak kendi link kısaltma scriptiniz ile hiç bir aracı bağlantı vermeden kendi siteniz üzerinden linklerinizi kısaltabilirsiniz.

Öncelikle  Link (URL) nedir ?   

Web adreslerinin resmi adı url ‘dür . İngilizce’den bire bir çevirirsek “Standart Kaynak Bulucu” pek anlam ifade etmeyebilir bir ihtimal fakat bu adresler yardımıyla aramış olduğunız Web sayfalarını buluruz. Her Web sayfası yalnız kendine ilişkin bir URL adresine sahiptir.

Şimdi gelelim URL KISALTMA ‘nın ne olduğuna ;

Özellikle adresi uzun link-kisaltma-scriptleri bunun şeklinde bir adresin , olan sitelerin genelde rağbet gösterdiği bir sistemdir.Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.

İNDİR

Yazar Hakkında

AnonimSeCReT aysa {SeCReT aysa}ozgurcesohbet@gmail.com

Yorumlar


Sen de Yorumla!