Ücretsiz E-pin Satış Scripti

11 Kasım 2021 Yazarı Memocan 0
Profesyonel-E-pin-Satış-Scripti

Oyunlarda kullanılan para birimlerinin alış satışını gerçekleştiren bu program tamamıyla Türkçe olarak özel kodlanmıştır. Proje bazında e-pin sitesi için gerekli görülen bütün özelliklerin bulunduğu bu E-pin satış scriptini hemen bedava indirip problemsizca kullanmaya başlayabilirsiniz. Script kurulumu ve kullanımı son derece basittir.


Kurulum Bilgileri
Öncelikler hosting panelinizde bir veritabanı ve bu veritabanına bağlı bir kullanıcı adı ve şifre oluşturmanız gereklidir. Yazılım içerisinde bulunan sql dosyasını phpmyadmin den import ettikten sonra programda config ayarlarını yapmanız gerekiyor.
inc/dataBase.php dosyası içerisinde bulunan ilgili alanlara veritabanı bilgilerinizi girdikten sonra e-pin programını problemsizca kullanmaya başlayabilirsiniz.


Önemli Bilgiler
Script PHP 5.6 sürümünda çalışmaktadır.
– Scriptte Türkçe karakter problemu yaşayanlar veritabanı dilini utf8_general_ci olarak değiştirebilirler.
– Türkçe karakter problemu devam ediyorsa program dosyalarını UTF 8 e çevirmeniz yeterli olacaktır.

Ücretsiz e pin scripti sizler için hazırladık. Bu scripti çalıştırabilmek için yapmanız gereken PHP 5.4 Versiyon kullanmak. Eğer bu versiyonu kullanmaz iseniz scripti aktif bir şekilde çalıştıramazsınız. Epin satış scripti ile birçok oyun pinleri satabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz.