Çok Amaçlı Web Sitesi CMS ve İş Ajansı Yönetim Sistemi

19 Mayıs 2021 Yazarı Memocan 0
plusagency
plusagency

Çok Amaçlı Web Sitesi

PlusAgency – Çok Amaçlı Web Sitesi CMS ve İş Ajansı Yönetim Sistemi, bir işletme internet sitesi CMS’dir (İçerik Yönetim Sistemi). Bu iş CMS’sini oluşturabileceğiniz ve yönetebileceğiniz güçlü bir Yönetici paneline sahiptir. Hizmetler, porfoliolar, bloglar, alıntılar, SSS ve daha çoksını oluşturabilir ve yönetebilirsiniz. Bir iş ajansı internet sitesinin sunmuş olduğu neredeyse bütün özelliklere sahiptir. Ayrıca bu internet sitesinin hedef ziyaretçilerinizi çekebilmesi için son derece özenli bir dizayn yaptık. Dolayısıyla, bir iş kurmayı düşünüyorsanız ya da esasen bir işiniz varsa, bu sizin için kusursuz bir işletme internet sitesidir. Bu CMS, spor salonu / fitness, restoran, temizlik hizmeti, inşaat, endüstri / fabrika, kimya, şirket / şahsi / ajans / serbest çalışan portföyü, program / BT şirketi / avukat ve daha birçok şey gibi çok amaçlı işler için kullanmak mümkün.
PlusAgency, birden fazla daha önceden geliştirilmiş bölümler, eklentiler, bloklar, Gelişmiş görüntü düzenleyici vb. Sayfa oluşturucu / site oluşturucuyu kullanarak birkaç dakika içinde herhangi bir ana sayfa / özel sayfa oluşturabilirsiniz. Kodlamaya gerek yok.

Ayrıca, e-ticaret, dijital ürün satışı, kurs, bilgi bankası, destek bileti, aktivite, bağış, yinelenen faturalama / abonelik gibi yan CMS özelliklerinin yanı sıra çoğu diğer harika özellik sunar.

Genel olarak, birden fazla çekici temamız, ev dizaynımız ve özelliklerimizle her türden iş internet sitesini anlar içinde basitçe oluşturabilirsiniz.

NOT:Burada kullanılan dosyalar eğitim amaçlıdır. Sorumluluk kullanan kişilere aittir.
Dosyada bulunan telif hakkı nedeniyle sorumluluk kabul etmemekteyim.
Saygılar.

Rar Şifresi: scriptbul.com

DEMO

İNDİR