CodeIgniter Kullanıcı Yöneticisi

26 Mayıs 2021 Yazarı Memocan 0
cimembership_v1.12.0
cimembership_v1.12.0
cimembership_v1.12.0

CIMembership, yerleşik yükleyici, kullanıcı grupları, kullanıcı izinleri, sosyal girişler (facebook, twitter, Google, urledin, github, instagram, Windows) gibi çeşitli seçeneklere sahip CodeIgniter 3.1.11 tabanlı, tam özellikli bir Kullanıcı Yönetim Sistemi ve Üyelik Komut Dosyasıdır. , envato, bitbucket, paypal ve yandex), güçlü yönetici paneli, HMVC Modüler Uzantı, PHPass şifre algoritması, Google No CAPTCHA reCAPTCHA ya da kendi captcha, e-posta doğruluğunu sağlama, html e-postaları, duyarlı, özel profil görselleri, tamamıyla çevrilebilir ve daha çoksı.
CIMembership ,yerleşik yükleyici, kullanıcı grupları, kullanıcı izinleri, sosyal girişler (facebook, twitter, Google, urledin, github, instagram, Windows) gibi çeşitli seçeneklere sahip CodeIgniter 3.1.11 tabanlı, tam özellikli bir Kullanıcı Yönetim Sistemi ve Üyelik Komut Dosyasıdır. , envato, bitbucket, paypal ve yandex), güçlü yönetici paneli, HMVC Modüler Uzantı, PHPass şifre algoritması, Google No CAPTCHA reCAPTCHA ya da kendi captcha, e-posta doğruluğunu sağlama, html e-postaları, duyarlı, özel profil görselleri, tamamıyla çevrilebilir ve daha çoksı.

İlk CIMembership – CodeIgniter Membership Script , sosyal oturum açma prosedürlerini yönetmek için kusursuz OAuth sistemiyle piyasaya sürüldü

NOT:Burada kullanılan dosyalar eğitim amaçlıdır. Sorumluluk kullanan kişilere aittir.
Dosyada bulunan telif hakkı nedeniyle sorumluluk kabul etmemekteyim.
Saygılar.

Rar Şifresi: scriptbul.com

DEMO

İNDİR