ChatNet – PHP Özel Sohbet Komut Dosyası

23 Mayıs 2021 Yazarı Memocan 0
chat

ChatNet, internet siteniz, mobil uygulamanız ya da internet uygulamanız için tam teşekküllü bir PHP Grup Sohbet Odası ve Özel Sohbet Komut Dosyasıdır. Mobil cihazlara öncelik veren, modern ve kullanıcı dostu dizaynı, internet sitenizi ya da programınızı zengin özelliklere sahip bir topluluk ve problemsiz bir biçimde sosyal platform haline getirecektir.
ChatNet, herhangi bir kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan kurulumunun basit ve oldukça kişiselleştirilebilir olmasını sağlamak için sektörde tecrübeli geliştiriciler tarafından geliştirilmiştır .

Bu komut dosyasının çalışması için Flash ya da Java gibi tarayıcıya özgü herhangi bir eklenti gerekmez. Çok çeşitli aygıtların bu harika PHP Ajax Grup Sohbet Odası Komut Dosyasını kullanmasını sağlar.

ChatNet, PHP ve MySQL gibi en yaygın kullanılan teknolojilere dayanmaktadır . Paylaşılan serverların çoğu, herhangi bir özel konfigürasyon olmadan ChatNet çalıştırabildiğinden, ChatNet’i çalıştırmak için server gereksinimleri konusu ile ilgili endişelenmenize gerek yoktur.

ChatNet, son derece kişiselleştirilebilir bir PHP Ajax Grup Sohbet Odası Komut Dosyasıdır . Tek bir kod satırını düzenlemeden renklerinden fonksiyonlerine kadar özelleştirebilirsiniz. PHP ve MySQL’e aşina iseniz, kodu kendi kendini açıklayıcı ve iyi yorumlanmış olduğu için özelleştirebilirsiniz . İyi yazılmış belgeler sürecinde size yol gösterecektir.

NOT:Burada kullanılan dosyalar eğitim amaçlıdır. Sorumluluk kullanan kişilere aittir.
Dosyada bulunan telif hakkı nedeniyle sorumluluk kabul etmemekteyim.
Saygılar.

Rar Şifresi:scriptul.com

DEMO

İNDİR