Chameleon HTML5 Audio Player Sorunsuz Yükle

27 Mayıs 2021 Yazarı Memocan 0
chameleon
chameleon
chameleon

Bu ürünü tam özellikli bir html5 ses çalar olarak (Çalma listesi versiyon örneklerini kontrol edin) ya da internet sitenize background müziği eklemek için kullanabilmeniz mümkün (Minimal versiyon örneklerini kontrol edin)
Bu ürünü tam özellikli bir html5 ses oynatıcı olarak (Çalma listesi versiyon örneklerini kontrol edin) ya da yalnızca internet sitenize background müziği eklemek için kullanabilmeniz mümkün (Minimal versiyon örneklerini kontrol edin)

Bu html5 müzik çaların rengini değiştirerek özelleştirebilirsiniz: oynatıcı backgroundı, ses kaydırıcısı, zaman içindeyıcı, arahafıza, arama çubuğu, şarkı başlığı, oynatma listesi backgroundı, oynatma listesi yazı tipi ve oynatma listesi unsursi satır ayırıcı.
Bu biçimde, bu müzik çaları herhangi bir dizayna entegre etme imkânına sahipsiniz.
.Mp3 ve .ogg ses dosyalarını destekler

ÖZELLİKLERİ:
\ Özelleştirilebilir Renk Şeması

Önceden oluşturulmuş denetleyiciler (oynat butonsi, sonraki parça butonsi vb.) Siyah ya da beyaz sürümlarda gelir. Parametreleri kullanarak herhangi bir renk şemasını seçebilirsiniz: oynatıcı backgroundı, ses kaydırıcısı, zaman içindeyıcı, arahafıza, arama çubuğu, şarkı adı, oynatma listesi backgroundı, oynatma listesi yazı tipi ve oynatma listesi unsursi satır ayırıcı. Gerekirse, PSD dosyaları dahildir ve denetleyicileri de çok basit bir biçimde değiştirebilirsiniz.

\ Öğeleri Göster / Gizle

Ses çaların herhangi bir unsursini dizaynınıza ve fonksiyonellik ihtiyacınıza göre görünür ya da gizli olarak ayarlayabilirsiniz: geri sarma butonsi, oynat butonsi, önceki buton, sonraki buton, sessiz butonsi, ses kaydırıcısı, zaman içindeyıcı, arahafıza, arama çubuğu, başlık bölümü oynatma listesi.

\ Mobil Uyumlu

IOS ve Android işletim sistemleriyle uyumludur.

\ Klasörü Oku

MP3 dosyalarını içeren bir klasörden oynatıcı oynatma listesini kendiliğinden oluşturma opsiyonu.

Birden çok örnek

Web sitenize ya da aynı sayfaya çok sayıda ses oynatıcı ekleyebilirsiniz.

Çoklu Parametreler

Oynatıcınızı özelleştirebileceğiniz 35 js’den çok seçenek, şunlar dahil: otomatik yürütme, döngü, ilk ses seviyesi, oynatma listesini göster / gizle, başlatma ve renk değişkenlerinde oynatma listesini göster / gizle.

Ücretsiz Güncellemeler

Ürünü satın aldıktan sonra, hesabınızdan bütün yenilenmiş versiyonleri para ödemeden indirebilirsiniz.

IOS / Android için notlar (Apple / Google tarafından uygulanan kısıtlamalar):

  1. ios/ Android otomatik yürütme özelliğini devre dışı bıraktığından ve JS’den kontrol edilemediğinden otomatik yürütme
    çalışmayacaktır. 2. Ses denetleyicileri IOS / Android’de çalışmayacaktır. Mobil cihazın fiziksel butonlarıyle ses seviyesini ayarlamanız gerekecek.

Safari ve Chrome için not (Apple ve Google tarafından uygulanan kısıtlamalar):
Safari 11, Firefox 66 ve Chrome 66’dan itibaren otomatik yürütme çalışmayacaktır zira Apple ve Google otomatik yürütme özelliğini devre dışı bırakmıştır ve JS’den kontrol edilemez

Tanımlama Bilgileri Notu:
Bu ürün tanımlama bilgileri kullanır, bu nedenden dolayı internet sitenize tanımlama bilgisi onay bildirimini eklemelisiniz.

NOT:Burada kullanılan dosyalar eğitim amaçlıdır. Sorumluluk kullanan kişilere aittir.
Dosyada bulunan telif hakkı nedeniyle sorumluluk kabul etmemekteyim.
Saygılar.

Rar Şifresi: scriptbul.com

DEMO

İNDİR