Bilhane Teknik Servis Yönetimi V2

13 Temmuz 2021 Yazarı Memocan 0
Teknik Servis scripti

Teknik Servis Yönetim Yazılımı teknik servis hizmeti veren tüm işletmeler için servis bilgilerini ve gelen cihazların takibini kolayca yapabileceğiniz, müşterilerin kaydını ve bakiye hareketlerini tutabileceğiniz, alış satış faturaları ve gelir gider kartarıyla birlikte ön muhasebe kayıtlarını tutabileceğiniz online bir programdır.

Firmanıza gelen servis taleplerini tuttuğunuz kayıtlar ile kolayca takip edebilir ve geçmişe dönük sorgulamalar yapabilirsiniz. Sms ve email entegrasyonu müşterileriniz ile iletişim kurmanızı kolaylaştırır. Gelen servisi görev ataması ile ilgili personele yönlendirme yapmanızı sağlar.

Sunduğu raporlama seçenekleri ile firmanız için kar zarar, cari hareketleri, stok hareketleri gibi çıktılar alabilirsiniz.

Yazılım web tabanlı çalıştığı için bilgisayar, tablet, telefon gibi tarayıcı desteği sunan tüm cihazlardan erişilebilir. Bu özelliği ile yazılım her cihaza ayrı kurulum gerektirmez.

Yazılımı incele : Teknik Servis Yönetim Yazılımı V2

Kullanıcı adı : admin

Şifre : 123456 

Teknik Özellikler

Sistem GereksinimleriPHP (5-7) + MYSQL + Mod_rewrite / Linux sunucu tavsiye edilir
Otomatik Yedek AlmaVeritabanı yedeğiniz günlük olarak kaydedilir
Servis KayıtlarıYeni servis ekleme, düzenleme , personel atama , cihaz atama gibi seçeneklerle yönetilebilir servis kayıtları.
Detaylı Servis Kaydı AramaGirilen bilgilere göre fiş no, servis no gibi detaylı arama seçenekleri ile istenilen kayıtları listeleyebilme.
Müşteri PaneliMüşteriler panel üzerinden cihazıyla ilgili son bilgilere ulaşabilirler.
Cari Kayıtlarıİstenilen sayıda cari kaydı eklenebilir, bakiye bilgileri ile beraber girilen filtreye göre listelenebilir.
Stok HareketleriKayıtta olan her stoğun geçmiş hareketlerini görebilir, stoklarda düzenleme, ekleme, silme işlemlerini yapabilirsiniz.
Kasa TakibiTahsilat ve ödeme bilgilerini girerek isterseniz kasa takibi yapabilirsiniz.Girilen bilgilere göre arama yapabilirsiniz.
Alım – Satım / Fatura İşlemleriSeçilen cariye alış ve satış faturaları ekleyerek, seçilen stokların alım ve satış işlemleri yapılabilir.
Gelir Gider EklemeAçılan kartlara göre günlük masraf ve gelirleri ekleyebilme özelliği.
Veresiye DefteriAlacak ve verecek bilgilerini detaylı olarak takip edebilirsiniz.
Personel YönetimiSisteme istenilen sayıda personel ekleyebilir, bunlara kullanıcı adı ve şifre belirleyerek kendi işelmlerini yapmalarını sağlayabilirsiniz.
Yetkilendirme SistemiDetaylı yetki sistemi ile sistemdeki kullanıcılara izin verilecek işlemleri seçebilirsiniz.
Hatırlatmalarİleri tarihte yapılacak işlemlere hatırlatma ekleyerek zamanı gelince bildirim alabilirsiniz.
BildirimlerYeni eklenen servis kayıtları, mesajlara ait bildirimleri alarak sistemi takip etmeniz kolaylaşır.
Sistem İçi MesajlaşmaPersoneller birbirlerine mesaj gönderebilir, mesaj alabilirler.Dilerseniz toplu olarak diğer personellere mesaj gönderebilirsiniz.
Email EntegrasyonuMail bilgilerinizi kullanarak ister tek ister toplu olarak seçilen carilere özel veya şablondan hazır mesajlar göndrebilirsiniz.
Sms Entegrasyonuİster tek ister toplu olarak seçilen carilere özel veya şablondan hazır sms mesajları göndrebilirsiniz.
İçe / Dışa AktarmaCarilerinizi, stoklarınızı ve servis kayıtlarınızı istenilen düzende dışa excel dosyası olarak aktarabilir ve excel dosyanızdan bilgileri içe aktarabilirsiniz.
RaporlamaKar zarar, kasa , servis yoğunluğu vb. kayıtlarınızı seçilen tarihlere göre raporlarını alarak özet sonuçlarına ulaşabilirsiniz
İNDİR