Bhojon -Restoran Yönetim Yazılımı

14 Mayıs 2021 Yazarı Memocan 0
restoran
restoran
restoran

Bhojon online restoran yönetim sistemi, Restoran POS’lu hepsi bir arada Restoran Yönetim Çözümüdür. Bu sistem, bir restoranın günlük faaliyetlerini otomatikleştirmek için tasarlanmıştir. Bu sistemde tam otomatik online sipariş sistemi, internet sitesi, bulut mutfak, QR tabanlı sipariş alma sistemi (eklentiler), Masaüstü / offline uygulama (eklentiler) bulunmaktadır. Restoran yemek üretim yönetim sistemi, Satışlarınızı yönetmek için Kullanıcı dostu POS. Bunun için de programlar geliştirdik. Web sitesinden ya da android programlardan müşteri herhangi bir yerden basitçe yemek sipariş edebilir ve ilaveten öğle ya da akşam yemeği için masalarını, pozisyonlarını, garsonlarını vb. Yönetici panelinden yönetici her şeyi izleyebilir.
Tanım: Bhojon online restoran yönetim sistemi, Restoran POS’lu hepsi bir arada Restoran Yönetim Çözümüdür. Bu sistem, bir restoranın günlük faaliyetlerini otomatikleştirmek için tasarlanmıştir. Bu sistemde tam otomatik online sipariş sistemi, internet sitesi, bulut mutfak, QR tabanlı sipariş alma sistemi (eklentiler), Masaüstü / offline uygulama (eklentiler) bulunmaktadır. Restoran yemek üretim yönetim sistemi, Satışlarınızı yönetmek için Kullanıcı dostu POS. Bunun için de programlar geliştirdik. Web sitesinden ya da android programlardan müşteri herhangi bir yerden basitçe yemek sipariş edebilir ve ilaveten öğle ya da akşam yemeği için masa, pozisyon, garson vb. Yönetici panelinden yönetici her şeyi izleyebilir.
Özel Garson Mobil programlarına ihtiyaç duyuyorsanız lütfen demoyu kontrol edin:
Değişken ekran boyutuna sahip herhangi bir mobil cihazda bir yiyecek / içecek menüsü görüntüleyin. Örneğin tabletler, akıllı telefonlar.
Mobil uygulama, platformlardan (iOS / Android) bağımsız olması gereklidir; Multi-Language’in öne çıkıp çıkmadığını kontrol edin. bu ayrı eklenti modülüdür ve ödenebilir
Yiyecek / içecek menüsü görsel (ve video) içerebilir.
Yöneticinin menüden oluşturma, okuma, güncelleme ve silme prosedürünü gerçekleştirebileceği restoran yöneticisi için yönetici paneli.
Restoran yöneticisi yeni bir kullanıcı oluşturabilecek ve garson, yönetici gibi roller atayabilecektir.
Müşteri bir ya da daha çok yiyecek / içecek siparişi verebilir.
Garson siparişi kabul ettikten sonra müşteriye ‘sipariş kabul’ bildirimi gönderin.
Garsonun N numarasının müşteriden gelen siparişleri dinlemesi halinde, garson W1’in O1 siparişini kabul etmesi halinde, diğer garson W2’nin herhangi bir erişimi ya da denetimi olmamalıdır.
Garson, sistem tarafından oluşturulan siparişlerde siparişleri manuel olarak ekleyebilir / güncelleyebilir / silebilir.
Menü Seçeneği: Her yiyecek maddesinin baharatlı seviye / limon / sos gibi bir opsiyonu ve ek yorumlar için bir yorum kutusu olabilir. Tüm manuel girişler için garson müşteri ekranını daha sonra düzenleyebilir.
Müşteriler, siparişi kuyruğa göndermeden önce siparişi iptal edebilir ya da düzenleyebilir.
Fatura müşteri tarafından ödenene kadar tabloda “Ayrıldı” ifadesi gösterilecektir.
Müşteri tarafından sipariş tamamlandıktan ve sıraya ayarlandıktan sonra, mutfak personeli / aşçı / şef bunu görebilir ve siparişin alındığına dair bir onay gönderebilir.
Düzenli bir envanter dışında sistem, malzeme envanterini tutacak, böylelikle sipariş mutfakta işlenirken, yönetici her bir malzemenin ne kadarının tüketildiğini bilecek ve kıtlık malzemeleri için bir uyarı gönderecektir.
Müşteri nakit / kart ile ödeme yapabilir.

not:Burada kullanılan dosyalar eğitim amaçlıdır. Sorumluluk kullanan kişilere aittir.
Dosyada bulunan telif hakkı nedeniyle sorumluluk kabul etmemekteyim.
Saygılar.

Rar Şifresi: scriptbul.com

DEMO

İNDİR