Bhojon – Restoran Web Sitesi ile En İyi Restoran Yönetim Yazılımı

15 Temmuz 2021 Yazarı Memocan 0
Restoran scripti

Açıklama: Bhojon çevrimiçi restoran yönetim sistemi, Restoran POS’lu hepsi bir arada Restoran Yönetim Çözümüdür. Bu sistem, bir restoranın günlük aktivitelerini otomatikleştirmek için geliştirilmiştir. Bu sistemde tam otomatik online sipariş sistemi, web sitesi, bulut mutfağı, QR tabanlı sipariş alma sistemi (addons), Desktop / offline uygulama (addons) bulunmaktadır. Restoran yemek üretim yönetim sistemi, Satışlarınızı yönetmek için Kullanıcı dostu POS. Bunun için uygulamalar da geliştirdik. Müşteri, web sitesi veya android uygulamalarından herhangi bir yerden kolayca yemek sipariş edebilir ve ayrıca öğle veya akşam yemeği için masa, pozisyon, garson vb. Ve yönetici panelinden yönetici her şeyi izleyebilir.

Özel Garson Mobil uygulamalarına ihtiyacınız varsa lütfen demoyu kontrol edin: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bdtask.waiters

Özel Mutfak Mobil uygulamalarına ihtiyacınız varsa lütfen demoyu kontrol edin: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bdtask.kitchenchef

Özel Müşteri Mobil uygulamalarına ihtiyacınız varsa lütfen demoyu kontrol edin: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bhojon

İşte Demo URL’si: https://www.bdtask.com/restaurant-management-system.php

Değişken ekran boyutuna sahip herhangi bir mobil cihazda bir yiyecek/içecek menüsü görüntüleyin. Örneğin tabletler, akıllı telefonlar.
Mobil uygulama, platformlardan (iOS/Android) bağımsız olmalıdır; Çoklu Dil özelliğinin bulunup bulunmadığını kontrol edin. Bu, ayrı eklentiler modülüdür ve ücretlidir
Yiyecek/içecek menüsü resim (ve video) içerebilir.
Restoran yöneticisi için yöneticinin menüde oluşturma, okuma, güncelleme ve silme işlemlerini yapabileceği yönetici paneli.
Restoran yöneticisi yeni bir kullanıcı oluşturabilecek ve garson ve yönetici gibi roller atayabilecektir.
Müşteri bir veya daha fazla yiyecek/içecek ürünü sipariş edebilir.
Bir garson siparişi kabul ettikten sonra müşteriye ‘sipariş kabulü’ bildirimi gönderin.
N numarasının müşteriden gelen siparişleri dinlemesi durumunda, bir W1 garsonu O1 siparişini kabul ederse, diğer W2 garsonunun herhangi bir erişimi veya kontrolü olmamalıdır.
Garson, sistem tarafından oluşturulan siparişlerde manuel olarak sipariş ekleyebilir/güncelleyebilir/silebilir.
Menü Seçeneği: Her yiyecek maddesi, baharatlı seviye/limon/sos gibi bir seçeneğe ve ek yorumlar için bir yorum kutusuna sahip olabilir. Tüm manuel girişler için garson daha sonra müşteri ekranını düzenleyebilir.
Müşteriler, siparişi kuyruğa göndermeden önce siparişi iptal edebilir veya düzenleyebilir.
Fatura müşteri tarafından ödenene kadar tablo ‘Rezerve edildi’ ifadesini gösterecektir.
Sipariş müşteri tarafından kesinleştiğinde ve kuyruğa alındığında, mutfak personeli/aşçı/şef bunu görebilir ve siparişin alındığına dair bir onay gönderebilir.
Düzenli bir envanter dışında, sistem içerik envanterini tutacaktır, böylece sipariş mutfakta işlenirken yönetici her bir bileşenin ne kadar tüketildiğini bilecek ve eksik içerik uyarısı gönderecektir.
Müşteri nakit/kart ile ödeme yapabilir.

İNDİR