BeDrive – Dosya Paylaşımı ve Bulut Depolama Ücretsiz

16 Mayıs 2021 Yazarı Memocan 0
scriptbul

Özellikleri
Düzenlenebilir Ana Sayfa – Varsayılan açılış sayfası, canlı önizlemeye sahip yerleşik görünüm düzenleyici vasıtasıyla ve kodlama bilgisi olmadan basitçe düzenlenebilir.
Kolay Kurulum – Kullanımı basit yükleyicimiz ve dokümantasyonumuzla BeDrive’ı kodlama ya da server bilgisi olmadan birkaç dakika içinde basitçe kurun.
SaaS modu – Dahili premium abonelik sistemiyle para kazanın. Kullanıcıların abone olmaları için farklı planlar oluşturun ve ne kadar depolama alanı, her planın hangi fonksiyonellik ve sınırlamalara sahip olduğunu kontrol edin.
Yüksek Performans – BeDrive hafiftir ve ışık hızında performansa ve kutudan çıkar çıkmaz sayfa yükleme süresine sahiptir.
Paylaşım – Kullanıcılar, dosyaları ve klasörleri birden çok kullanıcıyla paylaşarak işbirliğine izin verebilir.
Yükleme Durumu – Mevcut bütün yüklemeler için durumu, ilerlemeyi, kalan tahmini süreyi ve daha çoksını görün.
Paylaşılabilir Bağlantılar – İsteğe bağlı son kullanma tarihi, şifre ve izinlerle dosyalar ve klasörler için herkese açık olarak paylaşılabilir bağlantılar oluşturun.
Çeviriler – BeDrive tamamıyla çeviriye hazırdır ve yönetici alanından herhangi bir dile basitçe çevrilebilir.
Duyarlı – BeDrive tamamıyla duyarlıdır ve masaüstü, mobil, tablet ve diğer cihazlarda çalışacaktır.
Koyu Mod – BeDrive daha önceden oluşturulmuş açık ve koyu temalarla beraber gelir. Görünüm düzenleyiciyi kullanarak bunları tamamıyla özelleştirebilir ya da yeni temalar ekleyebilirsiniz.
Dosya Önizlemeleri – Dosyayı indirmeye gerek kalmadan direkt olarak tarayıcıda ses, video, metin, pdf, zip ve görseller dahil olmak suretiyle birden çok dosya türünü önizleyin.
Amazon S3, DigitalOcean, Dropbox Storage – Kullanıcı yükleme dosyalarını çoğu farklı bulut hizmeti ve sağlayıcısında basitçe depolayın.
Belgeler – BeDrive, kurulumdan bütün özelliklere kadar her şeyi açıklayan detaylı belgelerle beraber gelir.
Kimlik Doğrulama – Sosyal oturum açma (facebook, twitter ve Google), normal oturum açma, kayıt, parola kurtarma, hesap ayarları ve daha çoksını içeren tam özellikli kimlik doğruluğunu sağlama sistemi.
İzinler ve Roller – Kullanıcıların, abonelik planlarının ya da misafirlerin site genelinde belirli bir eylem gerçekleştirmesine izin vermek (ya da izin vermemek) için tam özellikli izin ve rol sistemini kullanın.
Kaydı Devre Dışı Bırak – Kayıt, yönetici panelinden tamamıyla devre dışı bırakılabilir, böylelikle sadece yönetici panelinden manuel olarak oluşturduğunuz kullanıcılar oturum açabilir.
Kılavuz ve Liste görünümleri – Hem kılavuz hem de liste görünümleri mevcuttur ve kullanıcı tarafından serbestçe değiştirilebilir, böylelikle daha fazla tercih ettiklerini seçebilirler.
Reklamlar – Reklam kodlarını yönetici panelindeki entegre reklam alanlarına yapıştırın ve BeDrive bunları kendiliğinden gösterecektir.
Profesyonel Tasarım – Google’ın gereç dizaynına dayalı kusursuz pikselli profesyonel dizayn.
Görünüm Düzenleyici – Sitenizin görünümünü (renkler, logo, açılış sayfası, menüler vb.) Görünüm düzenleyiciden basitçe yönetin.
Ayarlar – Yönetici panelinde, siteyi ihtiyacınıza göre ince ayar yapmanıza imkân tanıyan çoğu ayar vardır.
Analytics – Google analitiği direkt olarak yönetici paneline entegre edilmiştir, böylelikle sitenizin nasıl çalıştığını görmek için ayrı bir sayfa açmanıza gerek kalmaz.
Birden Çok Ana Sayfa – Açılış sayfası, giriş sayfası ya da kendi özel html sayfanız dahil olmak suretiyle birden çok ana sayfa arasından seçim yapın.
Sürükle ve Bırak – Dosya ve klasörleri yüklemek, seçmek ve taşımak için doğal sürükle bırak özellikleri.
Bağlam Menüsü – Tamamen entegre içerik menüsü (dosya ya da klasöre sağ klik) silme, kopyalama, paylaşma, taşıma, tekrar adlandırma, bağlantı alma ve daha çoksı gibi beklediğiniz bütün eylemlerle kullanmak mümkün. Bu menüye, dokunmaya dayalı cihazların yanı sıra navigasyon çubuğundan da erişilebilir.
Çöp Kutusu – Silinen unsurlar, daha sonra geri yüklenebilmeleri için önce çöp kutusuna taşınacaktır.
Favoriler – Daha sonra sık kullanılanlar sayfasından basitçe bulabilmeniz için en çok tercih edilen dosyalar ya da klasörler.
Arama – Güçlü arama, herhangi bir derinlik düzeyindeki dosya ve klasörleri bulacaktır.
Dosya Ayrıntıları – Sağdaki kenar çubuğu, seçili dosya ya da klasör detaylarının yanı sıra önizlemeyi (varsa) görüntüler.
Kaynak Kodu – Satın aldıktan sonra, basit özel değişikliklere izin veren tam, şifrelenmemiş kaynak kodu alacaksınız.
Özel Sayfalar – Özel sayfalar (örnek olarak hizmet şartları, hakkımızda vb.) Yerleşik WISIWYG editörü kullanılarak oluşturulabilir.
Menü Düzenleyici – Sitedeki bütün menüler, herhangi bir kodlama bilgisi olmadan sürükle bırak tekniğiyle basitçe düzenlenebilir.

NOT:Burada kullanılan dosyalar eğitim amaçlıdır. Sorumluluk kullanan kişilere aittir.
Dosyada bulunan telif hakkı nedeniyle sorumluluk kabul etmemekteyim.
Saygılar.

Rar Şifresi: scriptbul.com

DEMO

İNDİR