Arkadaşlık Script V3 Full

14 Nisan 2021 Yazarı Memocan 0
Arkadaslik-Script-V3-Indir

Script Türkiye’de piyasaya çıkmış scriptler arasındaki en iyi programdır. Yazılım yazılırkasli amaç hem üyelerin birbiri ile basit iletişimi sağlamak alınmış hemde üyelik satışı yapılmasına yönlendirici çalışmalar yapılmıştır. Bunun sonucunda en iyi arkadaşlık programı piyasaya gelmiştir. v4 %100 mobil uyumlu ve bunla beraber gelen özellikleri ile v3 kazancının 5 katına çıkmasını sağlar. Özelliklerini saymaya başlarsak

v4 ile eklenen özellikler

Script %100 mobil uyumlu hale getirildi. Dünyada internet kullanıcılarının %80 artık mobil telefonlardan internete girmektedir böylece kazancınızı kat ve kat artıracaksınız.
Cinsiyet Desteği Bu özellik vasıtası ile adult ya da partner siteleri için daha gelişmiş cinsiyet seçenekleri sunabilirsiniz. ya da cinsiyete özel siteler kurabilirsiniz
Dil Desteği Bu özellik vasıtası ile Türkçe dışındaki dillerde de hizmet verebilirsiniz, Dünyaya açılabilirsiniz
Vitrin Modülü Site içinde para kazanmak için bir diğer bölüm oluşturduk. Artık üyeler gold üye olmalarını teşvik edecek vitrin bölümü özelliği eklenmiştir.
v3 göre daha az porfil alanları kullanıldı böylece üye sıkılmadan profil alanını tam anlamıyla doldurabilir.
Üyeler sosyal ağ adreslerini yazarak ister gizleyebilir isterse yalnızca gold üyelerin görebileceği bir biçimde görünür hale getirebilecekler.
Hoş Mu Boş Mu Bu modül bütün üyelerin sıra ile gelip oylanmasını sağlıyacak hoş bir oyun.
Uyumluluk Bu özellik vasıtası ile bir üye bir kişinin profiline girdiğinde uyumlu olup olmadığı ile ilgili fikir sahibi olabilir. İlgi çeken bir özelliktir.
Mobil Ödeme abonelik mikro-odeme.com un bu sistemi vasıtası ile artık üyelerden daha fazla para tahsil edebileceksiniz. Bir üyeyi abone yaparak otomatik aboneliğinin yenilenmesini saglıyabilirsiniz. Bu da daha fazla para kazanmanızı sağlar. Şuan Türkiyenin önde gelen en büyük arkadaşlık sitelerinin kullandığı modeldir.
E-e-posta serversu özelliği Arkadaşlık sitesisiniz ve reklam e-postaleri yolluyorsunuz. Fakat reklam e-postaleriniz servernuzdan hote-posta e gitmiyor ve ekstra smtp kullanmak zorundasınız.birisi siteye üye olduğu andan itibaren ona planlı bir biçimde ve derli toplu olarak mesaj yollasa, arkadaşlık isteği yollasa, çarpıldım isteği yollasa, hediye yollasana nasıl olur ? Güzel olur değil mi ? işte bu özellik sizi siteye üye olanları sürekli takip edebilmek derdinden kullanıyor ve bu işi otomatik yapıyor. Sizin açıkladığınız ayarlamalar vasıtası ile sitedeki üyelere bilinçli bir biçimde e-posta yolluyor
Sohbet botu -Bir bot düşünün bu bot siteye gelen normal üyelere sohbet isteği yollasın onlarla sohbet etsin ? Sizce de dikkat çekici olmaz mı ? Bu özellik insanları gold üye olmaya teşvikini 3 katına çıkarmak için geliştirilmiştır. Bu özelliği kullanarak sitenizden daha fazla para kazanabilirsiniz. Bu bot sitede gezen üyeye sohbet isteği yolladığı gibi normal üye bot üyeye sohbet isteği yolladığında da sohbet etmektedir.
Standart Arkadaşlık scriptlerinde bulunması gereken bütün özellikler arkadaşlık programımızda bulunmaktadır
Kolay ve anlaşılır kullanıcı kullanıcı arayüzü siteye giren üyelerin aradıklarını basit bulabilmesi için gereken optimizasyon yapılmıştır
Ajax chat uygulaması, Üyeler birebir sohbet edebilir
Gelişmiş bot özelliğiyle botlar sitede sizin seçtiğiniz saat Aralıklarında çevrimiçi olabilir sitede çevrimiçi gözükürler
Kullanıcılarınıza herşey için kısıtlama koyabilirsiniz. Mesaj limiti koyabilir, hediye limiti koyabilir dilerseniz profil gezmesi için bile limit koyabilirsiniz.
4 tür ödeme sistemi bulunmaktadır. Kredi kartı ile ödeme, Havale ile ödeme, Turkcell Mobil ödeme. Mobil ödeme özelliği hiçbir diğer programda yoktur. Havale dışındaki bütün prosedürler ödeme sonrası üyeyi gold üye yapar.
Profilini son gezegenleri görebilir.
Üyeye bütün gönderilen e-postalerde özel url vasıtası ile kullanıcı urle tıkladığı gibi sitede çevrimiçi olur. Kullanıcı adını ve şifresini bilmese de siteye hemen giriş yapılması ve zaman kaybettirilmemesi sağlanır.
Teşvik mesajı vasıtası ile üye siteye girdiğinde 1 dakika sonra bir bot mesaj atar. 5 dk süre sonra 2. bir mesaj daha atar ve üyeyi gold olmaya teşvik eder. Bu mesajları ve gönderilme sürelerini siz belirliyebilirsiniz. Teşvik mesajı üyeyi %50 daha çok gold olmasına ikna eder
Hem SMTP hemde Normal e-posta yolu ile e-posta yolluyabilirsiniz.
Ee-postalerin serverdan gönderilme hızını ayarlıyabilirsiniz. Hepsini bir anda göndermediğiniz için hote-posta ve aynısı e-posta sistemlerinden banlanma riskiniz daha az olur.
Akıllı sistemi vasıtası ile normal üyelerin birbirlerine e-posta adresleri paylaşmasını engel olabilirsiniz.
Profil ayrıntılarını onaylama özelliği vasıtası ile üyelik bilgilerini sizin denetiminüz den geçtikten sonra sitede yayınlanır.
Üyeler birbirlerine normal ya da gizli olarak bir hediye yolluyabilir. Diğer üyeler gönderenleri profilde görür.
Cari yönetimi vasıtası ile sitenin size ne kadar kazandırdığının ne kadar masraf yaptırdığı ile ilgili cari kaydı tutabilir ne kazanıp ne kaybettiğinizi görebilirsiniz. Yapılan satışlar ile ilgili ayrıntılı bilgi kaydı tutabilir ileride bir problem olduğunda bütün bilgileri bulabilirsiniz.
Arkadaşlık sitesi ücretlerini admin panelden derli topluyebilirsiniz.
Havale hesaplarını admin panelden derli topluyebilirsiniz.
Gold istatislik vasıtası ile sitenin zaman aralığında kaç üye geldiğini ve kaç para kazandırdığını görebilirsiniz.
Hediyeleri admin panelinden otomatik ekliyebilirsiniz.
Siteye üye olmayanlarda kısıtlı bir biçimde gezebilir. sitedeki diğer üyeleri görerek site ile ilgili fikir sahibi olur ve üye olmaya daha basit yönlenir.
Yardım merkezi vasıtası ile üyenin probleminu size ulaştırması ve problemin çözülmesi daha basit olur.
Bayan üyeler siteye normal üye olduktan sonra mesaj atabilirken erkeklerin atmasını engelleyebilirsiniz. Normal erkek ve Normal bayan üye seviyeleri ayrıdır. Ayrı yetkilendirme mevcuttur.

İNDİR