Akademi Öğrenim Yönetim Sistemi Sorunsuz

11 Haziran 2021 Yazarı Memocan 0
academy

ACADEMY, online öğrenme için bir pazar yeri betiğidir. Burada öğrenciler ve öğretmenler, yapılandırılmış bir kurs tabanlı sistem vasıtasıyla bilgi paylaşımı için bir araya getirilir. Öğretmenler ya da eğitmenler, uzmanlıklarına göre sınırsız sayıda ders, video ders ve belge oluşturabilir ve öğrenciler bu derslere kayıt olarak her zaman ve her yerden kendilerini yetenekli hale getirebilirler.

academy
academy


ACADEMY’yi kurarak kurslarınızı satmaya başlayın ve bugün online işinizi yapın.
Kurs eğitmeni/yöneticisi için hızlı başlangıç ​​kılavuzu
Yazılımı kullanmadan önce sağlanan bütün belgelerimizi dikkatlice okuyun
Uygulamayı “Kurulum ve Güncelleme” kılavuzunu izleyerek dikkatlice kurun
Sisteminizi düzenlemek için site yöneticisi olarak oturum açın
Önce sol kenar çubuğu menüsündeki Ayarlar opsiyonunden Sistem Ayarlarınızı ve Ödeme Ayarlarınızı güncelleyin. Ayrıca, Sistem Ayarları’nda geçerli bir YouTube API anahtarı ve geçerli bir Vimeo API anahtarı sağladığınızdan emin olun.
Ayarları başarıyla güncellediyseniz, aynı sol kenar çubuğu menüsünden Kategoriler opsiyonune gidebilir ve Kategoriler oluşturabilirsiniz.
Kategori oluşturduktan sonra, belirli bir Kategori altında Alt Kategoriler oluşturabilirsiniz. Alt kategoriler oluşturmak için Kategoriler sayfasına gidebilir, belirli bir kategori seçebilir, Eylem açılır menüsüne tıklayabilir ve Alt Kategorileri Yönet’i seçebilirsiniz. Sizi Alt Kategoriler sayfasına götürecektir. Artık bir Alt Kategori oluşturmak için “+Alt Kategori Ekle” butonuna tıklayıp gerekli bütün alanları doldurabilirsiniz.
Şimdi bazı Kurslar oluşturma zamanı. Bir kurs bütün video derslerini içereceğinden, onu dikkatli bir biçimde oluşturmanız gerekir. Sol menüden Derslere Git opsiyonu ile “+Ders Ekle” düğmesine tıkladıktan sonra karşınıza “Ders Ekle Formu” gelecektir. Tüm alanları dikkatlice doldurun
Her Kursta en az bir Bölüm olması gereklidir. Çünkü sonunda belirli bir kursun belirli bir bölümünün altına bir ders eklemeniz gerekecek. Yani, şimdi en az bir bölüm oluşturmanız gerekecek. Kurslar sayfasına gidin, belirli bir kurs seçin, prosedür açılır menüsüne tıklayın ve Bölümü Yönet’i seçin. Bölümü Yönet’e tıkladıktan sonra, şimdi boş olan Bölüm listesini alacaksınız. “+Bölüm Ekle” butonuna tıklayarak bir tane oluşturmalısınız.

NOT:Burada kullanılan dosyalar eğitim amaçlıdır. Sorumluluk kullanan kişilere aittir.
Dosyada bulunan telif hakkı nedeniyle sorumluluk kabul etmemekteyim.
Saygılar.

Rar Şifresi: scriptbul.com

DEMO

İNDİR